Predseda parlamentu a šéf strany Sme rodina Boris Kollár je známy multiotecko. Môže sa pochváliť jedenástimi deťmi, piatimi dcérami a šiestimi synmi. Jeho najmladším potomkom je dvojročný syn Markus, ktorý žije aj so svojou mamou Mirkou v Leviciach. A práve tam sa ukázal posledný víkend aj šéf Národnej rady, aby oslávil podujatie s názvom Deň s rodinou. "Dobrá nálada, spev aj tanec a množstvo milých stretnutí. Aj taký bol dnešný DEŇ S RODINOU, ktorý sme pre vás usporiadali v Leviciach," mohli sa fanúšikovia dočítať na sociálnej sieti hnutia Sme rodina.

Popri fotografiách s návštevníkmi podujatia však fanúšikov zaujal aj záber s dvojročným chlapčekom, ktorého šéf parlamentu nosil na ramenách a držal za rúčku. A nebol to nikto iný, ako jeho najmladší syn Markus. Ako je známe, mamou malého Markusa je Mirka, mama dvoch dcér, ktorá žije v Leviciach. Hoci sa na fotografiách neukázala, jej dve dcéry a malého Markusa, fotograf zvečnil. Slobodná mamička zdieľala príspevok hnutia Sme rodina aj na svojom profile na sociálnej sieti. Chcela sa tak popýšiť, že otcom jej tretieho dieťaťa nie je nikto iný, ako jeden z najvyšších ústavných činiteľov.

Aj keď Kollár svoje otcovstvo chlapčeka pre médiá nikdy oficiálne nepotvrdil, podľa zverejnených záberov má k synovi blízko. Veď posúďte sami!

Fotografie najmladšieho syna Borisa Kollára nájdete v galérii