„Neviem, nepamätám si, či je to z roku dvetisíc dva...tri...štyri...päť.“ Takto dnes líder strany Sme rodina Boris Kollár reagoval na fotografie, ktoré sa objavili na verejnosti.

Kollár na nich popíja s Tomášom Rajeckým a Jurajom Ondrejčákom alias Piťom. S tým Ondrejčákom, ktorý ešte pred niekoľkými rokmi šéfoval najmilitantnejšej zločineckej skupine v Bratislave.

V roku 2014 ho odsúdili na 16 rokov za riadenie zločineckej skupiny, nedovolené ozbrojovanie a poškodzovanie cudzej veci.

„Nie je to môj kamarát,“ vyhlásil Kollár a na otázku, prečo sa teda s Piťom fotil, odpovedal: „Ja som nevedel, že on je známy mafián...A aj keby som vedel, je mi to úplne jedno.“

Kamoši vraj nie sú... Foto: archív

„Za 25 rokov som sa stretol skutočne s každým. Nepotrebujem to tajiť,“ rozohnil sa šéf jednej z parlamentných strán s tým, že on sám má čistý štít. Hlavným argumentom má byť fakt, že jeho meno nefiguruje v mafiánskych zoznamoch.

Čítajte viac:

Príde Piťo o milióny? Súd mu uložil aj trest prepadnutia majetku

Lipšic: Je to práca oligarchov!

Na fotky Borisa Kollára v kontroverznej spoločnosti reagoval aj šéf strany NOVA Daniel Lipšic, ktorý bol v čase rozbitia skupiny piťovcov v roku 2011 ministrom vnútra.

„Finančné skupiny a oligarchovia robia všetko preto, aby nevznikla stredo-pravá vláda. Aj posledné pokusy zamerané na diskreditáciu Borisa Kollára sú z tejto dielne,“ napísal na sociálnej sieti.

Čítajte viac:

Najprv veľkí kamoši, teraz ide tvrdo proti nim: Kollár verzus oligarchovia

Pripomeňme, že Boris Kollár musel pred voľbami vysvetľovať svoje vzťahy s Petrom Steinhübelom alias Žaluďom, ktorému podľa vlastných slov požičal peniaze.

Do parlamentu sa na kandidátke Kollárovej strany dostala aj jeho bývalá partnerka Petra Krištúfková, známa ako „milenka mafiánov“.

Plastikami vylepšená blondínka má na konte skalp Petra Havašiho, ktorý šéfoval skupine sýkorovcov i zavraždeného Róberta Diniča, s ktorým má dcéru Vanessu. A čuduj sa svete! Aj Juraja Ondrejčáka, s ktorým jej expartner Kollár kedysi popíjal...