Korunný princ Smeru s manželkou Zuzanou (42) čakajú opäť syna. Meno, ktoré by mal nosiť, minister vnútra prezradiť nechce.

Zimný otec

Kaliňák s manželkou sa na príchod ďalšieho člena rodiny tešia. Rovnako sa na brata teší ich prvý syn Andrejko (3), ktorý sa Kaliňákovcom tiež narodil v zime - deväť dní pred Vianocami. Druhý potomok Kaliňákovcov by mal na svet prísť v januári.

No ktovie, či sa na svet nevypýta trošku skôr, veď aj Andrejko mal byť darčekom pod stromček. Podľa našich informácií Zuzana zrejme opäť porodí na Slovensku, tak ako prvý raz.

Chcú tri

Kaliňákovci sa zoznámili v roku 2001. Vzali sa po sedemročnom vzťahu, v roku 2008, v deň ministrových narodenín. Svadba bola poriadne utajená, netušili o nej ani pozvaní, ktorí si mysleli, že oslavujú len „Kaliho“ narodeniny.

Nešlo o žiadnu okázalú hostinu, svadobno-narodeninových hostí bolo dvadsať, väčšinou členovia rodín. Chýbal tam dokonca Ján Počiatek, Kaliňákov kamarát a obchodný partner. „Chceme si čo najskôr založiť rodinu a radi by sme mali tri deti,“ povedala krátko po svadbe Zuzana.

Čítajte viac:

Nikodým, miláčik Kaliňák a škrabky na auto: Smer zaútočil na kulturáky

Siskárka

Manželku Zuzanu Kaliňák dlhší čas pred verejnosťou tajil. Nakoniec sa zistilo prečo. Jeho žena pracovala v minulosti pre tajnú službu. Slovenskú informačnú službu opustila v hodnosti podplukovníčka. Prešla niekoľkými pozíciami a postupne sa vypracovala až na expertku na terorizmus.

Odísť musela, keď sa Robert Kaliňák stal ministrom vnútra. „Zaujalo ma na nej všetko. Je pekná, múdra, vtipná,“ vymenúval prednosti svojej zákonitej tesne po svadbe.

Miláčik smeráckych voličov nie je ženatý prvý raz. Počas vysokej školy sa zamiloval do kamarátky Nory, s ktorou sa zoznámil, keď hrával v divadelnom súbore Biele divadlo. Ich bezdetné manželstvo vydržalo päť rokov.