Andy bola vždy známa s polodlhými tmavými vlasmi, no ako píše Plus JEDEN DEŇ, takáto vizáž je minulosťou. V známom kaderníckom salóne sa nechala radikálne ostrihať. "Krátke vlasy som vždy chcela,” zverila sa na svojom profile na Instagrame a rovno priložila aj fotky svojej premeny.

Andy, ktorá je na sociálnej sieti veľmi aktívna a má tam cez 12-tisíc fanúšikov, sa dočkala pochvalných komentárov.  "Skvelý účes," "Lepšie" či "Omladli ste, je to super,” mohla si prečítať odkazy od sledujúcich.

Timková kedysi moderovala rannú reláciu Teleráno a popoludňajšiu reláciu Doma s Markízou. Po dekáde na obrazovkách sa však v roku 2006 s televíziou rozlúčila a začala sa profesne venovať realitám. Dnes sa zameriava na zdravú výživu a alternatívnu medicínu.

FOTO Timkovej s novým účesom v GALÉRII.

Andy žije s bývalým kolegom, manželom Stanom Pavlíkom.  Vyštudovaná herečka má z prvého manželstva dvoch dnes už dospelých synov, prvorodený Adam sa narodil s detskou mozgovou obrnou. A hoci je na vozíčku, má svoj byt aj prácu.

"Adam má svoj život a vzhľadom na to, akú má ťažkú diagnózu, podarilo sa u neho aj vďaka asistentovi dosiahnuť samostatnosť do maximálnej miery, ako sa dá. Podporujeme ho v jeho aktivitách, v speve, má svoj byt, svoju prácu a myslím si, že je šťastný,“ povedala bývalá moderátorka v apríli v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ.

Ako dnes vyzerá, si pozrite v GALÉRII.