Prezidentka Zuzana Čaputová (49) prekvapila svojich fanúšikov retro fotkou. Zverejnila záber, ktorým doslova vyrazila dych!

Verejnosti fotografiu ukázala preto, lebo chcela pripomenúť dôležitosť Nežnej revolúcie, ktorej výročie sa blíži a práve v roku 1989 mala sladkých 16 rokov. "Patrím ku generácii ľudí, ktorým november 89 zmenil život. Mala som vtedy 16 rokov, s kamarátmi sme čítali o filozofii a spiritualite a myslím, že z tohto obdobia čerpám dodnes," napísala v príspevku a odkázala na interview, v ktorom sa rozrozprávala o svojej ceste, ale aj o tom, ako sa od spomínaného roku vyvíjala naša krajina. Kancelária prezidentky neskôr upresnila, že Zuzana Čaputová má na snímke rok pred 18 narodeninami.

Pod fotkou sa strhla lavína pozitívnych komentárov. "Slovensko potrebuje Vašu službu aj v nasledujúcom funkčnom období, ste jediná autorita v tom politickom marazme," napísal Richard. "Najlepšia a najkrajšia a najmúdrejšia aaa najviac naša pani prezidentka. Ďakujeme za Vás," nechala sa uniesť Ajka. "Taká pekná, vzdelaná a inteligentná žena a ešte aj prezidentka. Klobúk dole," pridal sa Marek. "Nádherná žena, silné hodnoty a pre mnohých aj vzor a inšpirácia. Ďakujem za Vás, pani prezidentka," vyznala sa Petra. V podobnom duchu sa niesli stovky ďalších komentárov. Čo poviete na našu prezidentku vy?

Foto prezidentky nájdete v GALÉRII