Tip na článok
Na nedávnej premiére divadelnej hry prevetrala Zuzana Kaliňáková luxusné kúsky.

Čo má Kaliňákova manželka s únosom prezidentovho syna? Minister si manželku siskárku bráni

Po tragickej smrti Róberta Remiáša stratil svedok únosu prezidentovho syna Oskar Fegyveres priamu spojku so Slovenskom.

Galéria k článku (19 fotografií )
Róbert Kaliňák sa stal druhýkrát otcom. Jeho manželka priviedla na svet krásneho synčeka.
KALIŇÁKOVCI: Voľný čas radi trávia v parkoch.
A IDE SA: Zuzana šikovne zložila kočík a vyrazili za čerstvým vzduchom.

Je pomerne známe, že neskôr Oskara počas exilu vo Švajčiarsku navštevovali Milan Kňažko a advokát Ján Havlát. Boli mu nielen psychickou oporou, ale predovšetkým mu pomáhali získať azyl. Po roku čakania sa mu to napokon aj podarilo. Slovenská informačná služba (SIS) však po ňom stále pátrala. Dokonca vyslala komando, ktoré ho malo priviesť späť na Slovensko.

Vladimír Mečiar prehovoril: Šokujúce slová o Remiášovi

Išlo po ňom komando

Podľa medializovaných informácií ho hľadalo siskárske komando v Ženeve, čo Fegyveresovi priamo potvrdilo pár jeho známych. Členom komanda mal byť bývalý šéf Vojenského spravodajstva Ľubomír Skuhra a aj súčasná manželka dnes vysokopostaveného politika. O koho konkrétne ide, stále nie je jasné. Nakoľko dôveryhodná je informácia bývalého novinára a príslušníka SIS Petra Tótha, nevedno. Ten tvrdí, že Ľubomír Skuhra a Zuzana Kaliňáková boli súčasťou komanda, ktoré malo priviesť Oskara zo Švajčiarska, kde sa ukrýval, aby doma zmenil výpoveď. Napokon sa vrátili bez neho.

Známa slovenská herečka vyrukovala so šokujúcimi slovami. K vražde Remiáša má bližšie, ako by sa zdalo

Kaliho Zuzana?

V spomienkach o exilovom pobyte Oskara z pera novinára Matúša Burčíka sa takisto spomína nemenovaná manželka súčasného politika, ktorá bola súčasťou komanda SIS. Oskar Fegyveres na otázku PLUS 7 dní či malo ísť o Zuzanu Kaliňákovú - o ktorej je známe, že bola siskárka - odpovedal: „Počul som všeličo, ale na tváre ľudí, ktorí mi boli v pätách, si už nepamätám.“

Nevedel na to reagovať ani Milan Kňažko, ktorý Oskara v exile navštevoval a sám niekoľkokrát zdôraznil, že ich sledovali. „To neviem,“ odvetil. Oslovili sme aj súčasného ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý bol neskôr s Fegyveresom v kontakte.„To je celé nezmysel, už som to viackrát hovoril," reagoval na našu otázku.

Mečiar vo forme v Ta3 útočil, zavádzal a konšpiroval: „Ide o Ficovu hlavu“

Rodáčka z Liptova Zuzana Kaliňáková pôvodne Konečná, dlhé roky pracovala v SIS. Zo služby údajne odišla a momentálne je na materskej dovolenke s druhým synom. Je zaujímavé, že po Oskarovom návrate mu bol Kaliňák - ale bez manželky Zuzany - na druhej svadbe a dokonca mu finančne pomohol.

Viac na Pluska.sk:

VIDEO Plus 7 Dní