Tip na článok

Čo prinesie rok 2017 Ficovi, Dankovi a Kiskovi?

Aj politici sú len ľudia. Majú svoje dátumy narodenia a tie podľa numerológie ovplyvňujú ich život.

Numerologička Alenka Nemčeková zisťovala, ako sa bude tento rok dariť prezidentovi Andrejovi Kiskovi, predsedovi parlamentu Andrejovi Dankovi a premiérovi Robertovit Ficovi. Čoho sa majú vyvarovať a čomu naopak viac venovať?

Facebook

Prezident Kiska: Od februára bude pod nadvládou Jupitera, planéty šťastia. Foto: facebook

Pozor na nové veci

Podľa numerologičky čaká prezidenta Andreja Kisku veľmi úspešný rok. „Okrem januára, ktorý bude náročný najmä z energetického hľadiska. Odporúčam veľmi sa neangažovať v nových veciach, skôr sa šanovať. Inak by to mohlo mať dosah na zdravie,“ vraví Nemčoková. Možno čísla poukazujú na novú stranu, o ktorej sa v súvislosti s prezidentom povráva. „Od februára bude pod nadvládou Jupitera, planéty šťastia. Dariť sa mu bude v oblasti práce a financií v období od mája do októbra. Ideálne by bolo ak by uprednostňoval potreby iných nad svoje. Úspech bude o to väčší,“ dopĺňa známa numerologička.

Andrej Danko: Má pred sebou citlivejší rok.
Andrej Danko: Má pred sebou citlivejší rok.
Matej Kalina

Andrej Danko: Bude mať citlivejší rok. Foto: Matej Kalina

Viac sa venovať citom

Predseda parlamentu Andrej Danko má pred sebou vraj citlivejší rok. „Mal by sa v prvom rade zamerať na citovú oblasť, sám to tak aj cíti, ale jeho akčná povaha ho ženie stále vpred. Dalo by sa povedať, že je v neustálom pohybe. A práve preto odporúčam spomaliť a v pracovnej oblasti nerobiť zásadné rozhodnutia, pretože v konečnom dôsledku sám s nimi nebude spokojný,“ vysvetľuje numerologička. Ako dodáva, koncom augusta, začne byť vesmír Dankovi naklonený. „Začne sa dariť pracovným záležitostiam, najmä tým, ktoré sú spojene s cestovaním,“ dopĺňa Nemčeková.

Premiér Fico: Mal by tento rok vraj vážiť slová.
Premiér Fico: Mal by tento rok vraj vážiť slová.
archív

Robert Fico: Mal by tento rok vraj vážiť slová. Foto: archív

Vážiť slová

Staré fungujúce veci, to je to, na čo by sa mal podľa numerologičky Róbert Fico v tomto roku zamerať a ťažiť z nich. „Čomu sa darilo po uplynulé roky, tomu sa bude dariť aj v tomto roku, bez väčšej námahy. A tak by to malo byť, nenamáhať sa, nepresiľovať, inak posledná tretina roku by mohla byť zo zdravotného hľadiska veľmi, veľmi náročná,“ varuje numerologička. „Zdravie fyzické aj psychické, svoje aj svojich blízkych, to je to hlavné nad čím by sa mal počas roka zamýšľať. Odporúčam vážiť slová, blízka osoba by sa mohla cítiť zranená. Pri snahe púšťať sa do nového, to nemusí byť ten správny smer,“ dopĺňa.

VIDEO Plus 7 Dní