ĽSNS bude mať podľa doterajších výsledkov v parlamente zrejme 17 kresiel. Danica Mikovčáková kandidovala z 8. miesta, čiže s veľkou pravdepodobnosťou zasadne do poslaneckých lavíc. Ide o manželku krajského predsedu Kotlebovej strany a obyvateľku známej bytovke vo Zvolene, ktorá sa preslávila transparentmi Nie v našom dome. Susedia už podali na Mikovčákovcov žalobu. Teraz lietajú ich mená v najnovšom škandále.

Odvážne FOTO budúcej poslankyne za ĽSNS v GALÉRII

Pokryteckí

Podľa informácií, ktoré zverejnil investigatívny bloger Radovan Bránik, hľadal pár pred niekoľkými rokmi zábavu cez amatérsky porno portál pod menom "jejdawau". Na tom by nebolo nič zlé, ide o ich súkromný život. Keby však Mikovčák, presne v duchu politiky ľudákov, nehanil a neútočil na LGBT ľudí.

Útočil na LGBT ľudí: Bránik upozornil na veľké pokrytectvo v radoch ĽSNS.
Zdroj: branik.info

Bi a trochu bi

Okrem vlastných videí a fotiek tam totiž profil jejdawau v popise uverejnil aj toto: „Ahojte : sme manželský Bi pár zo Zvolena On 179/96/32 rokov, Ona 172/63/30 rokov, hľadáme Bi dievčinu, mladého a štíhleho Bi muža(ale Bi sexualita nieje podmienkou)alebo párik s Bi ženou na stretnutia( prechádzky v prírode, opaľovanie, splav, chaty, spoločné výlety, radovánky) a krásny, nežný, romantický sex a milovanie. Máme radi milovanie v trojočke alebo štvorke, radi navštívime aj swingers párty. Ja manžel som mierne Bi, manželka je Bi zo všetkým čo k tomu patrí. Náš mail je [email protected]"

Blízko ku Kotlebovi: Mikovčák sa vždy držal blízko predsedu ľudákov.
Zdroj: FB Ján Mikovčák

Mazanie dôkazov?

Podľa Bránika krátko po tom, čo manželov oslovil s otázkami, začali miznúť z profilu na portály fotografie. Bránik tvrdí, že si je na 100 percent istý tým, že na fotografiách z portálu sú Ján a Danica Mikovčákovci.

 

Žiaden posun

Kotlebovci získali podľa údajov zo štatistického úradu 7,97 percent hlasov. To je o máličko menej než vo voľbách v roku 2016. Napriek silnej kampani a snahe presvedčiť voličov, že sú "jediná skutočná opozícia" neoslovili viac voličov.

Volebný štáb ĽSNS: Marian Kotleba zagratuloval Matovičovi. Tvrdí, že si vie predstaviť spoluprácu so všetkými stranami.
Zdroj: TASR

Volebnú noc strávili Kotlebovci na Sliači. Ich predseda sa v noci postavil pred novinárov. Skritizoval SNS a Vlasť Štefana Harabina a zagratuloval Igorovi Matovičovi. "Po obrovskej antikampani, ktorá sa viedla proti našej strane, je to veľmi dobrý výsledok," povedal Kotleba pre TASR. Vedel by si predstaviť rokovať so všetkými stranami, ktoré sa zrejme dostanú do parlamentu. "Vedeli by sme si sadnúť so všetkými a rozprávať sa o tom, čo nás spája a čo rozdeľuje," doplnil. Kotlebovci pustili na svoju volebnú noc len vybrané médiá. "Tí novinári, ktorí tu mali byť, tak tu sú," vysvetlil podľa Denníka N.

Odvážne FOTO budúcej poslankyne za ĽSNS v GALÉRII 

Prečítajte si tiež: