Reč je o Andrejovi Medem, ktorý dal definitívnu bodku potrebnú na to, aby mohol Bašternák byty v komplexe Bonaparte odovzdať budúcim majiteľom.

Žije si v luxuse

Mede, ktorý je medzi politikmi dobre známy, si na to, že posledné tri roky údajne nikde nepracoval, žije veľmi dobre. V bratislavskej mestskej časti Rusovce vlastní spolu so svojou manželkou Katarínou luxusný dom o výmere 355 metrov štvorcových a priľahlý pozemok veľký 2 000 metrov štvorcových.

V blízkosti Medeho žije aj jeho brat Václav a tiež spoločník z firiem Igor Unger. Ulica, na ktorej títo páni žijú, je uzatvorená rampou a nik cudzí sa do blízkosti ich domovov nedostane.

Dom v Rusovciach: Andrej Mede žije vo vilovej štvrti v hlavnom meste spolu so svojim bratom.
Dom v Rusovciach: Andrej Mede žije vo vilovej štvrti v hlavnom meste spolu so svojim bratom.
Zdroj: Archív

Dom v Rusovciach: Andrej Mede žije vo vilovej štvrti v hlavnom meste spolu so svojim bratom.Foto: Archív

Z nezamestnaného riaditeľ?

Počas svojej kariéry pôsobil v mnohých funkciách v mestských aj štátnych inštitúciách. V životopise si uvádza, že posledné tri roky bol nezamestnaný.

Zaujímavé je, ako sa z nezamestnaného mladého muža stal zo dňa na deň člen predstavenstva Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, kde sedí od konca roka 2015, zároveň je aj technickým riaditeľom. Jeho schopnosti zrejme musia byť naozaj ohurujúce.

Čo Medeho presvedčilo, aby dal poslednú bodku na kolaudáciu Bonaparte, vie len on sám. Vy sa viac dočítate v najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ.

Ďalšie odhalenie v kauze Bonaparte: Takto si žije úradník, čo ho skolaudoval!