Potrpí si na luxus! V súčasnosti sa v súvislosti so vzťahom Andreja Danka čoraz intenzívnejšie skloňuje slovo rozchod. Televíznej redaktorke Simone Frantovej padol šéf parlamentu do oka pred štyrmi rokmi a zdá sa, že ju poriadne rozmaznával.

 

Róby prominentnej návrhárky

Frantová rada navštevovala po boku svojho prominentného frajera spoločenské akcie, ako napríklad OTO-Osobnosť televíznej obrazovky či Slovenku roka, kde pútala pozornosť aj poriadne luxusným outfitom. Radová televízna redaktorka je totiž klientkou známej módnej návrhárky Blanky Matragi, ktorá šije aj pre libanonské princezné. "Je to moja úžasná klientka. Navrhovala som jej niekoľko šiat," prezradila nám Matragi. Cena šiat, ktorej klientela určite nemá hlboko do vrecka, sa pohybuje približne od troch až do sedemtisíc eur. 

Rolex, Cartier, Vuitton či dovolenky v exotike


Frantová k značkovým šatám rada nosí aj doplnky luxusných výrobcov. Napríklad na jednej z akcií ešte minulý rok dorazila, síce pracovne, no vyparádená ako sa patrí. Ako sama prezradila, šaty kúpila  v butiku známej značky. Ohúrila ale aj doplnkami.

Prekvapila hodinkami Rolex. Tento konkrétny model je známy 18-karátovým zlatom a briliantmi a cena atakuje hranicu približne 10-tisíc eur. Náramok pripomína ten z kolekcie Cartier, za ktorý by prípadný záujemca zacvakal aj 4-tisíc eur.

Frantová si okrem iného potrpí aj na značkové kabelky a nebolo teda nič výnimočné, ak ste ju v minulosti po boku Andreja Danka stretli  s kabelkou Louis Vuitton. Tie sa pohybujú v cene 4-tisíc eur. Známa dvojica sa rada vydala  na dovolenky do exotických diaľav, navštívili napríklad pláže Tichomoria. 

Klavír za tisíce


V roku 2017 sa Andrej Danko poriadne plesol po vrecku. Frajerku potešil naozaj zaujímavým darom, a to novučičkým klavírom. Išlo o model značky Yamaha, ktorý šéfa Národnej rady vyšiel na mastných 5-tisíc eur. Samotná Frantová má zrejme k umeniu blízko. Jej stará mama Darina Laščiaková bola známou sólistkou z folklórneho súboru Lúčnica.

FOTO Simoniných drahých šiat a značkových doplnkov

Prečítajte si tiež: