Skupina sátorovcov operovala v okolí Dunajskej Stredy, Galanty a Komárna v rozmedzí rokov 1999 až 2010. Účasť slabších pováh na pojednávaní sa neodporúča, podľa obžaloby sa títo ľudia neštítili žiadnych zverstiev. Už nebohý šéf skupiny Ľudovít Sátor zavraždil jedného zo svojich najbližších mužov v priestoroch družstva v Čótfe, blízko slepačej farmy.

Brutálni

Strelil mu do zátylku práve vtedy, keď dotyčný močil. Podľa svedka vraždy telo zastreleného muža ostatní položili na fóliu, vyzliekli a celé "opálili plynom na svine". Potom ho vytiahli na trojnožku, rozporcovali a mäso pomleli v mlyne. Pomletú časť sátorovci vyliali do Malého Dunaja.

Hlavu zavraždeného sa pokúsili zničiť autogénom, ale keď to nešlo, zahrabali ju do pripravenej jamy aj s veľkými kosťami. Na lavicu obžalovaných sa posadilo dvanásť ľudí. Trinástym mal byť bývalý policajt, ten sa kvôli chorobe ospravedlnil. Štrnástou obžalovanou bola jediná ženská členka gangu.

Čítajte viac!

Vraždiace monštrá z Dunajskej Stredy: V brutalite prekonali aj Černáka

Išlo o Sátorovu milenku Juditu, s ktorou mal syna. Mafiánsku nevestu však už pozemské súdy súdiť nebudú, nedávno podľahla ťažkej chorobe.