Jeho blogy vyvolávajú u mnohých úsmev na tvári, ďalší sa nimi možno riadia. Richard Vašečka, ktorý sa vracia na kandidátku Matovičovho OľaNO, sa venoval radám ohľadom manželského sexu.

Richard Vašečka
Richard Vašečka
Zdroj: tasr

Bububu – prerušovaný sex

V jednom z blogov riešil napríklad aj prerušovaný sex. Vníma ho naozaj zaujímavo. „Úmyselná ejakulácia mimo pošvy je neprirodzená a traumatizujúca. A nemýľme sa, byť prirodzeným pri sexe nie je módny trend (ako biopotraviny či odmietanie kožuchov), ale Boží zákon!,“ tvrdí Vašečka svojim čitateľom na stránke zastolom.sk. Dodáva, ž prerušovaný sex nie je zlý, pretože Cirkev povedala, že je zlý (a ak by „zmenila názor“, tak by prestal byť zlý). „Cirkev hovorí, že prerušovaný sex je zlý, pretože je zlý. Pretože je v rozpore s Božím plánom,“ dopĺňa. 

Vašečkov článok: Toto si myslí o prerušovanom sexe.
Vašečkov článok: Toto si myslí o prerušovanom sexe.
Zdroj: internet

Vrátil sa

Vašečka sa vrátil opätovne na kandidátku OĽaNO po tom, čo vo februári 2018 odišiel do KDH. Tam chcel prevziať kreslo predsedu, no prehral s Alojzom Hlinom. Neprijal post podpredsedu, no v hnutí ostal do februára 2019, kedy spolu s dvoma bývalými europoslancami založil novú stranu. Tú zaradil Matovič na svoju kandidátku.