Po jeho boku

Prezidentov hovorca toto obvinenie razantne odmieta. Natália na palube vládneho špeciálu nebola, - tvrdí. Kritike sa nevyhli ani minulý rok, kedy Natália sprevádzala otca na cestách po Južnej Amerike. Opäť však na vlastné náklady.

Vídať hlavu štátu v spoločnosti dcéry nie je výnimočné. Robila mu garde počas prezidentskej kampane, sprevádza ho na mnohých zahraničných cestách, ale aj spoločenských udalostiach - čím zrejme supluje prácu prvej dámy Martiny. Nedávno sme písali, že sa nechala pracovne zlákať do spoločnosti HB Reavis k miliardárovi Ivanovi Chrenkovi a tak ju bude v hlavnom meste a možno aj po boku úspešného otca vídať čoraz viac.

Ako Trumpova Ivanka

Počas prezidentskej kampane sa zviditeľnila nielen Kiskova dcéra Natália ale aj Zemanova dcéra Katarína. A nie sú jediné, na koho verejnosť upiera zrak. Podobne sprevádza amerického prezidenta Donalda Trumpa jeho dcéra Ivanka (35), počas návštevy nemeckej kancelárky Angely Merkelovej vo Washingtone dokonca sedela za rokovacím stolom po jej pravici.

Trump si kritikov nepripúšťa a na obvinenie z rodinkárstva reagoval svojsky. Z dcéry, ktorá mu bola neoficiálnou poradkyňou si spravil oficiálnu - avšak podľa amerických zákonov neplatenú poradkyňu. Bude ho nasledovať aj slovenský prezident? „Natália je prezidentovou neplatenou poradkyňou už 26 rokov,“ vtipne odvetil prezidentov hovorca Roman Krpelan.