Hrdinovia latinsko-amerických telenoviel blednú závisťou. Taká rodinná idylka, akú v súčasnosti prežíva Vašo Mika (53), sa len tak nevidí.

Úplne nová moderátorská krv na RTVS: Neuveríte, koho si Vašo Mika zobral do tímu!

Šéf RTVS pre PLUS JEDEN deň priznal, že čaká dieťa s podstatne mladšou milenkou, no na rozvod s manželkou nemyslí. Andrea Miková (56) nás ešte pred pár týždňami uisťovala, že so svojím mužom zostanú navždy spolu.

Rozvedený šéf parlamentu Andrej Danko: Nová milenka už u neho prespáva

Budúca mladá mamička: Šéf RTVS si zaobstaral potomka s touto pôvabnou blondínkou.
Budúca mladá mamička: Šéf RTVS si zaobstaral potomka s touto pôvabnou blondínkou.
Zdroj: Internet

Budúca mladá mamička: Šéf RTVS si zaobstaral potomka s touto pôvabnou blondínkou. Foto: Internet

Andrea Miková: Rozchod? Ten nebude

O kríze v manželstve generálneho riaditeľa RTVS sa šepkalo minimálne rok. Václav Mika (53) sa najprv prestal s manželkou ukazovať v spoločnosti. Naopak, príliš často ho bolo vídať v bratislavskom Starom Meste. Podľa našich informácií si tam prenajal byt, ale občas trávil čas aj s manželkou.

Andreu Mikovú sme však po boku manžela nevideli celé mesiace. Nesedela pri ňom ani počas veľkolepých osláv výročia RTVS v Národnom divadle. „Viete čo, necítila som sa dobre, mala som zdravotné problémy,“ reagovala, keď sme zisťovali dôvod jej absencie. „Samozrejme, pozerala som to v televízii, bolo to v celku príjemné a dôstojné. Veľmi som sa tomu tešila.”

Stále intenzívnejšie fámy, podľa ktorých sa vraj s manželom rozchádzajú, manželka Vaša Miku jednoznačne poprela. „Ani sa tomu nesmejem, lebo je to blbosť. My sme partneri, ktorí budú stále spolu. Veľmi ma prekvapuje, že sa na to pýtate,” dodala zaskočená Andrea Miková ešte v novembri. O mesiac neskôr si vyrazila s manželom na Donovaly, kde trávili spoločné chvíle. A boku po boku vyzerali ako reklama na šťastný vzťah.

vernou kamarátkou: Andrea Miková sa roky priatelí s mamou Patrície Vittekovej Darinou Rolkovou. Naposledy si vyšli spolu na módnu prehliadku.
vernou kamarátkou: Andrea Miková sa roky priatelí s mamou Patrície Vittekovej Darinou Rolkovou. Naposledy si vyšli spolu na módnu prehliadku.
Zdroj: MARTIN DOMOK

Nestresuje: Andrea Miková, na snímke vpravo, si pred pár týždňami vyrazila von s kamarátkou a matkou Patrície Vittekovej Darinou. Foto: MARTIN DOMOK

Prekvapenie: Dieťa na ceste

Teraz sa však šéf RTVS priznal, že po päťdesiatke sa s obrovskou radosťou pripravuje na rolu otca. Dieťa podľa denníka PLUS JEDEN DEŇ čaká jeho milenka Kristína (29). Vašo Mika to pre denník potvrdil originálnym spôsobom. „Napriek tomu, že táto téma je výsostne súkromná a veľmi osobná, môžem potvrdiť, že budem otcom a postavím sa k tejto skutočnosti jasne a nevyhýbavo. Ako povedal pápež František: „Musíme vidieť každé dieťa ako dar, vítať ho, starať sa oň a chrániť ho,“ povedal doslova.

Exkluzívne pre PLUS 7 dní: O rozvode prehovoril aj Fedor Flašík, ktorý momentálne býva v záhradnom domčeku

O manželke, ktorou žil dvadsať rokov v bezdetnom manželstve, sa už vyjadroval v minulom čase. „S manželkou žijeme odlúčene a dva roky mimo spoločnej domácnosti. Napriek tomu máme korektné vzťahy a prirodzene som sa jej zveril, že ma čaká otcovská rola,“ uviedol pre PLUS JEDEN DEŇ, no v otázke ukončenia svojho manželstva nemal ešte jasno. „Rozvod aktuálne nie je témou. Papier v tejto chvíli nie je kľúčový, v prvom rade hľadím na záujmy svojich blízkych,“ dodal Mika.

POZOR tu hrozí rozvod: Koľko mužov prešlo jej posteľou pred sobášom?