Tip na článok
Bašternákov penzión: Cez víkend tu podnikateľ organizoval oslavu narodenín svojej dcéry.

EXKLUZÍVNE Smerácky chránenec Bašternák: Slovensko rieši jeho prehmaty, on vo veľkom štýle oslavuje na Donovaloch

V čase, keď parlament riešil ministra Kaliňáka a polícia zatýkala poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča, ktorý sa Kaliňákovi a Počiatkovi údajne „hrabal“ v bankových účtoch, podnikateľ Ladislav Bašternák odišiel z Bratislavy.

Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa ho podarilo vypátrať na Donovaloch, kde vlastní luxusnú chatu a penzión. V sobotu tam boháč organizoval veľkolepé oslavy narodenín svojej malej dcéry. Kvôli detskej párty dokonca uzavrel svoj hotel, portál booking.com uvádzal, že od piatka až do nedele sú všetky izby obsadené.

Takto dnes vyzerá Ladislav Bašternák. Zastihli sme ho na Donovaloch, kde má luxusnú chatu a penzión. Foto: Juraj Roščák

Boháč sa síce tváril „husto“ a premával sa v neprehliadnuteľnej koženej bunde, ale našu žiadosť o rozhovor alebo aspoň o krátke vyjadrenie kategoricky odmietol. Podnikateľ Ladislav Bašternák, pre ktorého sa trasie stolička pod ministrom vnútra, sa po Donovaloch premával so slnečnými okuliarmi na očiach.

Ani na Donovaloch si Bašternák nežije zle. Foto: PLUS 7 DNÍ

EXKLUZÍVNE VIDEO. Našli sme Ladislava Bašternáka!

Čo sa cez víkend odohralo na Donovaloch a aké sú ďalšie prekvapivé skutočnosti o podnikateľovi, ktorý možno pripraví ministra vnútra o kreslo, nájdete v aktuálnom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ

VIDEO Plus 7 Dní