Tip na článok

Fašistické symboly a orgie s nahými chlapmi: Danko sťahuje Patoprstého z kandidátky!

Hrdo a slušne? Takto sa prezentuje jeden z členov kandidátky SNS Martin Patoprstý. Na internet pritom unikli zábery, z ktorých zrejme až taký hrdý na seba nebude a aj slovo slušnosť zrazu dostáva celkom iný rozmer. Dnes zasadalo predsedníctvo, na ktorom podal Andrej Danko návrh na stiahnutie Patoprstého z kandidátky. Členovia strany návrh prijali, mladý muž spájaný s fašistickou stranou je tri dni pred voľbami von z hry!

Galéria k článku (3 fotografie )

„Som otec dvoch detí, kresťan a rodina je pre mňa základný kameň spoločnosti.“ Týmito slovami sa na oficiálnej kandidátke SNS Andreja Danka prezentuje Martin Patoprstý. Zároveň je podpredsedom ružinovskej Matice Slovenskej.

Na internet však unikli fotografie, na ktorých sa Patoprstý prezentuje fašistickými gestami, nebráni sa orgiám s ostatnými nahými chlapmi. Niekoľkokrát bol za vulgárnosti a agresivitu vyšetrovaný políciou.

Takto trávi voľný čas? Foto: internet

Podľa antifašistického blogu sa Patoprstý stretáva s ostatnými chuligánmi a na futbalových zápasoch ukazuje svoje telo potetované provokačnými nadpismi, ktoré sú oficiálne kategorizované ako označenia „fanúšikov vyhľadávajúcich násilie“. Takto označkovaný nemá problém prezentovať sa na internete.

Hrá to na slušniaka. Foto: internet

Nehorázne je, že spomínaný kandidát na poslanca podpísal Deklaráciu za rodinu, ktorú organizovala kresťanská Aliancia za rodinu! Redakcia plus7dni.sk kontaktovala redsedu SNS Andreja Danka: "Viete, mrzí ma, čo sa stalo, my máme 6000 ľudí v strane, je ťažké ustriehnuť všetky mladícke nerozvážnosti. Patoprstého som konfrontoval, ospravedlňoval sa mi so slzami v očiach, ako otec dvoch detí ľutuje, čo sa dialo," vyjadril sa Danko bezprostredne po zasadnutí strany.

VIDEO Plus 7 Dní