Marxista

Ľuboš Blaha, ktorý sám seba označuje ako marxistu, začínal ako ľavicový intelektuál. V minulosti navštevoval Dúhové pride aj so svojou rodinou. Pôsobil ako klasický ľavičiar. Neskôr objavil silu facebooku a začal viesť inú komunikáciu. Mimoriadne rád používa označenie slniečkári na každého, kto s ním nesúhlasí.

Zuzana Čaputová: Blaha sa do nej rád naváža.
Zuzana Čaputová: Blaha sa do nej rád naváža.
Zdroj: TASR

Pred voľbami útočil na prezidentku Zuzanu Čaputovú aj liberálov. „Ľuboš Blaha je človek, ktorý vyvoláva napätie okolo seba, čo je aj dobré, pretože vtedy je človek zaujímavý. Viete, že je to jeden z najväčších komunikátorov. Je to silne ľavicovo orientovaný človek, jeho názory sú niekedy až radikálne,“ povedal o Blahovi napríklad Fico, keď oznamoval, že ho dal na 11. miesto na kandidátke.

Paškov asistent

Pred Vianocami sa pokúšal vyvolávať hystériu kvôli skúške vianočnej výzdoby na prezidentskom paláci. „Ono to asi chce byť strašne LGBTIQ, ale skôr to vyzerá ako lacná gýčová dedinská diskotéka z 1984,“ napísal a ešte nezabudol prezidentku Zuzanu Čaputovú počastovať ako dúhu z Pezinka.

Pavol Paška
Pavol Paška
Zdroj: Michal Smrčok

Hoci sa rád prezentuje ako veľký ľavičiar, predtým než sa stal poslancom, bol asistentom Pavla Pašku. Toho podpredsedu Smeru, ktorý býval v luxusnej bytovke v parku, ktorý na noc zamykali. A ktorý sa z politiky stiahol po kauze piešťanského cétéčka.

FOTO Blahu s Ficom v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: