Tip na článok
Marek a Alexandra sa mali včera 1.10 brať.

FOTO Hrôza na východe Slovenska: Dobil a potom spálil telo svojej snúbenice (†27), polícia ho už obvinilia

Polícia prípad vyšetrovala od piatkového večera. V sobotu podvečer svojho 27-ročného kolegu z brutálneho činu obvinila.

Galéria k článku (6 fotografií )
Alexandra a Marek sa ľúbili od roku 2011. Ich veľká láska skončila obrovskou tragédiou.
Čerstvá právnička sa už svojho veľkého dňa nedožila.
Alexandra sa už nevedela dočkať. Svoje nadšenie zdieľala aj na soc. sieti.

Namiesto svadobnej veselice prišiel šok, z ktorého sa ich blízki len tak nespamätajú! Ak vôbec. Doslova niekoľko hodín pred tým, než si mladá zaľúbená dvojica z východného Slovenska mala v obradnej sieni spišskonovoveskej Radnice povedať spoločné áno, zasiahla do ich životov strašná tragédia.

Nastávajúci ženích, 27-ročný Marek, svoju snúbenicu Alexandru (†27) v piatok večer dobodal, jej nevládne telo potom odniesol do lesa a kvôli zahladeniu stôp ho bez milosti podpálil. Polícia ho v sobotu podvečer za tento čin obvinila.

Polícia na nohách: Desiatky policajtov z dvoch okresov na východe Slovenska sú v pohotovosti. Ich kolega mal brutálnym spôsobom zavraždiť svoju snúbenicu. Foto: Archív

Následne, akoby sa nič nestalo, išiel nahlásiť jej nezvestnosť. Nemilosrdný zločinec svoj skutok spáchal na území dvoch okresov. Svoju snúbenicu dobodal v Spišskej Novej Vsi a podpálil v lesoch v okrese Levoča. Dôvod jeho brutálneho skutku je priam neuveriteľný! Vraj sa pohádali kvôli koláčom.

Prípad už od piatka prešetrujú desiatky policajtov. Čin je o to závažnejší, že páchateľom je podľa všetkých doteraz získaných dôkazov ich 27-ročný kolega, ktorý v zbore pracoval päť rokov a zaradený bol do pohotovostnej motorizovanej jednotky.

Hovorca ministerstva vnútra Ivan Netík potvrdil, že v prípade bolo začaté trestné stíhanie za vraždu. ,,V tejto chvíli sa dokončujú procesné úkony na obvinenie páchateľa a návrh na jeho vzatie do väzby,” povedal nám. Potvrdil tiež, že podozrivý v policajnom zbore pracoval päť rokov a zaradený bol do pohotovostnej motorizovanej jednotky.

Alexandra a Marek podľa dostupných informácii tvorili pár päť rokov, zasnúbení boli viac ako dva. Mladá vyštudovaná právnička mala byť dcérou riaditeľa jednej zo štátnych inštitúcií v Spišskej Novej Vsi a dlhoročnej učiteľky, ktorá v minulosti šéfovala v základnej škole.

VIDEO Plus 7 Dní