Stíha všetko! Šéf parlamentu Boris Kollár (55), ktorý koncom októbra pri autonehode svojej vládnej limuzíny takmer prišiel o život, je už v poriadku a pri sile. Tak si leto poriadne užíva. Nezaprie ani svoju povesť donchuana. Po jeho boku počas posledných dní vždy vidieť inú dámu. Stíha sa venovať nielen expriateľkám a deťom, ktorým doprial luxusné dovolenky, ale i novému objavu.

Neznáma blondína

Predseda Sme rodina je oficiálne stále slobodný, aj keď je otcom jedenástich detí, ktoré mu porodilo desať žien. O väčšinu z nich sa poctivo stará a dopraje im luxusný život. Okrem ratolestí a mamičiek sa však stíha venovať novým objavom.

Posledný sobotný júlový večer si to Kollár opäť namieril do centra mesta. Tu ho pristihol reportér PLUS 7 DNÍ v spoločnosti neznámej dámy. Politik bol na prvý pohľad zamaskovaný na nepoznanie. V slamenom klobúku, ktorý mu v nočných hodinách slúžil zrejme iba ako krycí element, a v rúšku kráčal po Hviezdoslavovom námestí pár minút pred jedenástou. Po jeho boku cupitala sexi blondína, ktorú sme v jeho spoločnosti doteraz nevideli. Oblečená bola v bielom tielku, v ktorom dobre vynikali vnady. Nedala sa prehliadnuť ani jej luxusná kabelka Valentino v hodnote 2 100 eur. Všimli sme si aj predsedove obviazané prsty na pravej ruke. Čo sa mu stalo, nevedno.

Keďže obaja hlasno diskutovali, zaregistrovali ich mnohí okoloidúci. Kollára identifikovali najmä podľa hlasu, rovnako ako náš reportér. A takisto vďaka početnému sprievodu. Okrem atraktívnej spoločníčky mal so sebou ochranku i šoféra, ktorí im pomáhali nastúpiť do čiernej dodávky. „Jedna Borisova bývalá ho s ňou už videla, ale nevie, ako sa volá,“ dozvedeli sme sa od nášho zdroja. Politik na otázky reagoval stroho: „Je to moja známa. Zastavili sme sa u spoločného priateľa, majiteľa reštaurácie. Žiadny nový objav nemám. Som slobodný človek a bežne ma môžete vidieť na obede či na večeri nielen s mužmi, ale aj so ženami.“

FOTO v GALÉRII

Samota mu nehrozí

Predsedu parlamentu sa nám podarilo nafotiť v centre Bratislavy aj pred dvoma týždňami - v piatok večer pred 22. hodinou, keď jeho politickí kolegovia rokovali v parlamente o ústupkoch pre neočkovaných. Kollár sa v tom čase vybral na večeru do luxusnej reštaurácie, kde mu robila spoločnosť matka číslo šesť Barbora Richterová (32). Tá mu v roku 2011 porodila syna Artura. Večer strávili iba vo dvojici. Diskutovali, jedli a usmievali sa na seba. Veľa zo spoločného času strávil Kollár aj s telefónom na uchu. Po večeri Richterovú v duchu vlastných tradícií posadil do služobnej limuzíny a spoločne opustili Hviezdoslavovo námestie. „S Richterovou som išiel na večeru o 22.30, neriešil som nič. Boli sme sa najesť, keď už NR SR nezasadala. Končila sa o 22.00,“ tvrdil nám Kollár, ktorý sa počas leta zjavne nenudí.