Ema má osemnásť rokov a poslanec za hnutie Sme rodina ju má z prvého manželstva. Jeho staršia dcéra študuje v Poprade na bilingválnom gymnáziu. Teraz nafotila sériu profesionálnych fotografií, ktoré naznačujú, že túži po kariére modelky.

„Myslím, že mám najkrajšiu dcéru na svete,“ napísal ku príspevku s niekoľkými zábermi Emy podpredseda parlamentu. Pčolinský má ešte jedno dieťa. Z druhého manželstva s partnerkou Gabikou majú Šimona, ktorý navštevuje prvý stupeň základnej školy.

Zdá sa, že poslanec Peter Pčolinský sa rozhodol po vzore svojho straníckeho šéfa a známeho multiotecka Borisa Kollára takisto verejne ukazovať svojich potomkov. Líder Sme rodina, ako je známe, totiž nemá žiadny problém vytiahnuť aj svoje fotografie zo súkromia a hovoriť o ňom. Možno práve preto si Pčolinský povedal, že aj on sa tentoraz svojou Emou pochváli. A ktovie, možno sa o tomto svojom kroku radil aj s Kollárom.

FOTO Pozrite si fotografie Pčolinského dcéry Emy v GALÉRII

Anketa
Mohla by byť z dcéry Petra Pčolinského modelka?

Peter Pčolinský pochádza zo štyroch detí a rodina má silné zastúpenie v politike, na čo sme upozornili aj v našom článku pred troma rokmi. V tomto smere sa angažujú nielen bratia Vladimír, Peter a Lukáš, ale ešte aj ich mama Marcela, ktorá bola v minulosti starostkou a aktuálne je poslankyňou v obci Nižný Hrabovec.