Tip na článok

FOTO: Tajná oslava predsedu SaS. Čo dostal Sulík od kolegov?

V priemyselnej časti hlavného mesta usporiadal svoju narodeninovo-meninovú párty šéf SaS Richard Sulík. Išlo o trojoslavu. Spolu s ním totiž mali párty aj dvaja jeho kamaráti mimo politiky.

Galéria k článku (7 fotografií )

Oslava vraj bola výborná a skôr ako o bujarú zábavu išlo o stretnutia s ľuďmi, ktorí sa už dlho poznajú a radi sa stretávajú. Sulík ako každý oslávenec krájal tortu a bavil sa s hosťami. Medzi nimi boli jeho poslanci v Národnej rade ako Jana Kiššová či Juraj Droba, ktorý na párty dorazil s kolegyňou Janou Cigánikovou.

Sulíkovou požiadavkou vraj bolo, aby mu nenosili žiadne dary a tak väčšina návštevníkov doniesla iba nejaký dobrý alkohol alebo maličkosti. „Richard je milovník dobrého vína, tak som mu doniesla fľašku vína Brunello z oblasti Montalcino, kde sme už párkrát boli,“ prezradila Jana Kiššová.

Čítajte viac:

Šokujúce výsledky volieb: Kotlebovci predbehli Procházku, Sulík žije politický sen

Fľašku francúzskeho šampanského dostal zas od Juraja Drobu, ktorého na akcii potešila najmä stará partia známych. „Bolo výborne, ako vždy s týmito ľuďmi. Sme skvelý kolektív,“ opísala Sulíkovu narodeninovú párty poslanecká nováčička Jana Cigániková.

Tá sa preslávila letákom so spustenými nohavičkami. Tie však straníckemu šéfovi nedarovala. „Dostal odo mňa Diplomatico, keďže som ho prvýkrát ochutnala s ním,“ vraví Cigániková. Ako dodáva, vtipný darček dostal Sulík od straníckych kolegov už dávnejšie. Tričko s nápisom "Fešák nie som, ale som najlepší predseda" mu už visí v kancelárii.

VIDEO Plus 7 Dní