Exposlankyňa OĽANO, v súčasnosti nezaradená, Romana Tabák vie ako zaujať!

Aktuálne zverejnila video, kde ju vidno v sprievode špeciálnych hostí! Ide o úspešnú slovenskú tatérku Ivanu Belákovú, ktorá žije v Los Angeles, a jej partnerku Veronicu Anile. Poslankyňa Tabák ich privítala rovno v budove Národnej rady SR, kde im ukázala aj samotnú rokovaciu sálu, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Tetovania Belákovej veľmi dobre poznajú milovníci umenia po celom svete. Slovenskú tatérku označujú prestížne zahraničné magazíny ako jednu z najvýraznejších talentov poslednej dekády. V USA chodia za ňou najväčšie svetové celebrity ako Chris Brown, Lil Wayne, či Rita Ora. Partnerka Belákovej, Veronica, venovala poslankyni svoj životopis My Life My Story.

FOTO Romany Tabák s lesbickým párom z parlamentu, si pozrite v GALÉRII

VIDEO: Romana Tabák ukázala známej tatérke a jej partnerke slovenský parlament:

Sulík s Geissenovcami

Prednedávnom rovnako zaskočil slovenskú verejnosť aj minister hospodárstva a líder SaS Richard Sulík, ktorý robil v parlamente animátora pre extravagantných nemeckých milionárov - Geissenovcov. Prichystal im nabitý program, aký sa u nás nedostáva ani svetovým štátnikom!

Vlani v novembri sa Carmen (56) a Robert (58) zastavili v Slovenskom dome na Svetovej výstave EXPO v Dubaji a spriatelili sa so Sulíkom. Ministrovi hospodárstva vtedy napadlo, že nie je zlý nápad pozvať Geissenovcov na Slovensko. Sulíkovi však následne mnohí vytýkali, že namiesto toho, aby sa ako šéf rezortu hospodárstva plne zaoberal energetickou krízou, mal plné ruky práce ako turistický sprievodca.

O tom, že exposlankyňa OĽANO Romana Tabák "prepašovala" lesbický pár do slovenského parlamentu sme informovali aj poslanca OĽANO a kritika vešania dúhových vlajok na štátne budovy Györgya Gyimesiho, ktorý sa následne zmohol len na jednu vetu. REAKCIU GYIMESIHO SI PREČÍTAJTE V NAŠEJ GALÉRII!