Táto Prešovčanka pozná vojenskú disciplínu, pretože má „odmakané“ roky v  súbore mažoretiek. No a tam veru musela pochodovať ako vojačka. Spresňuje, že jej pracovný titul je skôr poradkyňa ministra obrany pre oblasť médií. S Jaroslavom Naďom sa pozná dlho, počas predvolebnej kampane s ním prešla všetkých 79 okresov Slovenska. „Absolvovali sme desiatky diskusií s verejnosťou, ktoré som moderovala a tiež organizačne zabezpečovala. Už keď bol v pozícii opozičného politika, konzultovali sme spolu mediálne výstupy či stratégiu sociálnych sietí,“hovorí Martina Kovaľ Kakaščíková o tom, prečo si minister vybral práve ju.

TANCUJÚCA MODERÁTORKA Na obranu so sebou Jaroslav Naď zobral Prešovčanku s rytmom v tele.
TANCUJÚCA MODERÁTORKA Na obranu so sebou Jaroslav Naď zobral Prešovčanku s rytmom v tele.
Zdroj: ARCHÍV

Moderovanie ju baví a keďže ako tvár štátnej inštitúcie už nemôže mať na východe vlastnú talk­show, na obrane si jednu vymyslela. „Rozbehli sme projekt, kde sa rozprávam s vojačkami a vojakmi. Sú to neuveriteľné príbehy. Prvý rozhovor bude s mužom, ktorý zachránil život hneď niekoľkým ľuďom i jemu samému zachránil život vreckový nožík.“

FOTO nezvyčajného talentu hovorkyne ministerstva obrany si pozrite v GALÉRII>>

Minister obrany Jaroslav Naď, ktorý sa nedávno rozišiel s hovorkyňou ministerstva vnútra Barbarou Túrosovou, má aj vďala multitalentovanej vlastnej hovorkyni určite o zábavu postarané.