Tip na článok
Podľa trestného oznámenia manželky jej poslanec za Smer Jánoš pravidelne hrubo nadával a ich dcéru terorizoval.

Hulvát Jánoš prišiel na pretras, až keď sa kauza medializovala

Smerácky poslanec pre týranie manželky a dcéry skončil za mrežami. Pritom už v roku 2003 sa vraj jej a jej rodine vyhrážal zastrelením. Utekala vtedy na políciu a oznámila to.

Galéria k článku (6 fotografií )
Hulvát: Podľa trestného oznámenia manželky jej poslanec za Smer pravidelne hrubo nadával a ich dcéru terorizoval. Osudným sa mu stal jej mobil, ktorým si ho nahrávala.
Majetky: Polícia by si na Jánoša mohla posvietiť aj pre majetok, ktorým disponuje. Na fotografii sú jeho hodinky asi za päť a pol tisíca eur.
Pre ženy: Kým Robert Fico oslavuje MDŽ, jeho poslanec týral ženu. Fico ho hodil veľmi rýchlo cez palubu. Zároveň to môže byť aj výstraha pre ostatných členov Smeru.

Premiér Robert Fico obchádza kulturáky po Slovensku a ženám rozdáva ruže za to, že sú úžasné. Zatiaľ jeho poslanec Vladimír Jánoš, okresný šéf Smeru v Prievidzi a člen parlamentného výboru pre ľudské práva a postavenie žien, kričí na vlastnú manželku: „Pi.. skur.... ťa vyhodím z tohto bytu definitívne, uvidíš ešte raz si otvoríš p..u a vyletíš stadiaľto ešte dneska v noci!!!"

"Uvidíš!!! Pokapeš stadiaľto! Ma neser! Papuľa skur.... zasratá!“ Tak to doložila Iveta Jánošová v trestnom oznámení na vlastného manžela, ktoré podala na prokuratúru 19. februára.

Čítajte viac:

Doviedli ho v putách: Exposlanca Jánoša postavili pred súd

Rýchlo, ale

Dva týždne však bolo ticho. Cirkus vypukol, až keď sa časť prepisov z nahrávok z vyhrážania poslanca za Smer objavila na internete aj s podrobnosťami opísanými právnym zástupcom Ivanom Katrincom, ktorý piateho marca vyzval generálneho prokurátora, aby konal. Jaroslav Čižnár podráždene reagoval, že „už včera vydal pokyn prokurátorovi, aby konal“.

Čítajte viac:

Škandál: Takto poslanec Jánoš nadáva manželke! A zrazu sa pohli ľady. Jánoš sa najprv vyhrážal trestnými oznámeniami, no ešte v ten deň sa vzdal poslaneckého mandátu a o dva dni dokonca skončil za mrežami v cele predbežného zadržania ako obvinený z týrania.

Iveta Jánošová je manželkou Vladimíra Jánoša od roku 2002 a minulý rok požiadala o rozvod. Problémy vraj boli od začiatku.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.

VIDEO Plus 7 Dní