Tip na článok
Nechutná montáž: Na nešťastí rodiny Gauliederovcov parazituje aj galantský bloger pod prezývkou Ganonym.

Hyenizmus voči Gauliederovej manželke: Toto človek predsa nemôže urobiť

To by ani posledné hovädo nedokázalo - reagovala Gauliederová.

Galéria k článku (17 fotografií )

Fotografia obeseného supermana s titulkom R.I.P. FG „bol som dlho preč“ sa objavila pár týždňov po tragickej smrti exposlanca Františka Gauliedera na sociálnej sieti.

Foto: FACEBOOK

Nie je jasné, či a ako tento mediálny atak súvisí s postupom vo vyšetrovaní smrti Františka Gauliedera, ktorý zahynul za nevyjasnených okolností pod kolesami vlaku 25. marca tohto roku, a polícia vyšetruje jeho smrť ako trestný čin usmrtenia a obmedzovania osobnej slobody. Dodnes sa totiž nevysvetlilo, kde, kto a prečo zadržiaval Gauliedera jedenásť hodín pred jeho smrťou.

Hyenizmus

„Dúfam, si si to poriadne užil, lebo toto, čo si teraz vytvoril, by ani posledné hovädo nedokázalo!“ reagovala na status „kreatívca“ z Galanty vdova Zuzana Gauliederová. Nechutnú fotomontáž komentoval aj primátor Galanty Peter Paška, ktorý bol Gauliederovým úhlavným nepriateľom a o mesiac ho čaká súd.

Foto: Július Dubravay

Paška je obžalovaný z machinácií vo verejnom obstarávaní a hlavným svedkom, ktorý mal proti nemu vystúpiť, bol práve nebohý Gaulieder. Primátor Paška už v súvislosti so smrťou svojho nepriateľa vypovedal. „Prišli za mnou na mestský úrad, vyšetrovatelia aj prokurátor. Vypovedal som tri hodiny,“ potvrdil Peter Paška, ktorý zhodou okolností práve v deň a hodinu, keď sa Gaulieder stratil, prechádzal cez Trnovec nad Váhom na motorke. Tú si kúpil v ten istý deň.

Otázka je, či ju zaznamenali aj bezpečnostné kamery. Podľa informácií týždenníka PLUS 7 DNÍ mali vypovedať aj ľudia blízki primátorovi z okruhu jeho poradcov. Petra Pašku sme sa priamo opýtali na mená spomínaných poradcov, záhadne si však nedokázal spomenúť, o koho konkrétne by malo ísť.

VIDEO Plus 7 Dní