Poslankyňa za stranu Borisa Kollára Sme rodina Petra Krištúfková  mala doteraz vo svojom pracovnom výkaze skôr nezdary. Ľudia si ju spájali s nevydarenými vzťahmi so zvláštnymi mužmi z kriminálneho prostredia, neskôr sa zistilo, že svoju bakalársku prácu odpísala z cudzích diel a nakoniec vyšlo najavo, že s radosťou využívala luxusnú jachtu Mariana Kočnera.

Na "samozber v štekloch"

Po lete si na konkto pripísala konečne aj úspech. V rámci strany sa zasadzovala za to, aby išli ukrivdené ženy-rodičky z ročníkov 1957-1963 odídu predsa len skôr do dôchodku. Imidž štátničky však neudržiava tak dobre ako imidž modelky.

 

Krištúfková sa tešila z dobre vykonanej práce a svojim fanúšikom na sociálnej sieti ponúkla foto zo súkromia. V podpätkoch sa na nej naťahuje za jablkom. Fotografiu nazvala "samozber". Poslankyňa pred objektívmi pózuje rada a občas si vyberie sktočne zvláštne outfity.

Zverejnila napríklad fotografiu, kde je oblečená v ľudovom kroji a tankuje. No a na stretnutie so staršími ženami v krojoch si zas vybrala leopardí top. Logiku vo výbere nevidí ani módna štylistka Andrea Ziegler. "Nuž, každý má svoj štýl. Ja by som na trhanie jabĺk zvolila tenisky. Na tankovanie mohla zostať v leopardej blúzke a folklór si obliecť tam, kde ho nosia," zhodnotila s humorom.

Viac foto Petry Krištúfkovej si pozrite v GALÉRII

Prečítajte si tiež: