Tip na článok
Na našom webe ste si mohli prečítať o finančnej situácii exprezidenta Michala Kováča, o garážach na Bratislavskom hrade, o problémoch ministra Kažimíra aj o luxusných spoločníčkach.

Kováčov dôchodok a luxusné spoločníčky: Najčítanejšie články roku 2014

Aj v roku 2014 týždenník Plus 7 DNÍ a portál plus7dni.sk priniesli množstvo kvalitných tém, ktoré vás zaujali a zarezonovali v spoločnosti. Týmto ste venovali najväčšiu pozornosť.

Galéria k článku (11 fotografií )
Na našom webe ste si mohli prečítať o finančnej situácii exprezidenta Michala Kováča, o garážach na Bratislavskom hrade, o problémoch ministra Kažimíra aj o luxusných spoločníčkach.

Život exprezidenta Michala Kováča, ktorému vláda k dôchodku priklepla na prilepšenie 15 tisíc eur, vás v roku 2014 zaujal najviac a článok z júna sa stal najčítanejším na našom webe.

Ďalšími top témami boli šialený nápad vybudovať garáže pre horných desaťtisíc na mieste vzácnych historických nálezov, svet luxusných spoločníčok či prípad násilníckeho policajta Tiefenbacha.

Pozrite si kompletnú desiatku najčítanejších článkov roku 2014.

Exprezident Michal Kováč nemá na lieky. Prezradil nám svoj mesačný príjem

Bývalá hlava štátu Michal Kováč napriek prezidentskej rente a dôchodku zrejme nemá na drahé lieky a opatrovateľskú službu. Vláda mu musela odklepnúť pomoc vo výške 15-tisíc eur.

Rakúšania sa z nás smejú! Vzácne pamiatky si ideme zabetónovať

Pri Bratislavskom hrade našli vzácne rímske pamiatky. Na ich mieste sa majú vybudovať garáže pre papalášov. História je zrejme to posledné, čo kompetentných zaujíma.

Slovenské luxusné spoločníčky: Seba aj okolie klamú, že robia modelky

Keď týždenník PLUS 7 DNÍ zverejnil, ako sa Slovenkám mimoriadne darí v oblasti eskortných služieb, spustil celonárodnú diskusiu. Morálka niektorých mladých Sloveniek je na tom zrejme ešte horšie, než sme si mysleli.

Šokujúca výpoveď svedka o zásahu Tiefenbacha: Noro mi zomrel v náručí!

Prípad kontroverzného policajta Ľuboša Tiefenbacha, ktorý sa smutne preslávil násilným správaním počas výkonu služby, verejnosť pobúril. Plus 7 DNÍ našiel svedka, ktorý potvrdil, že pri jednom z Tiefenbachových zásahov v minulosti zomrel mladý človek.

Minister Kažimír má päťmiliardový problém. Padne preň vláda?

V auguste sme informovali, že Brusel zastavil Slovensku pre rozkrádanie takmer všetky eurofondy. Hrozilo, že ak sa neodblokujú, mohlo by to viesť až k pádu vlády.

Dcéra bývalého viceprezidenta VSŽ skočila pre dlhy pod vlak

Jana Lacková, dcéra exviceprezidenta VSŽ Ivana Lacka sa podľa rodiny kvôli otcovi zadlžila tak, že už nedokázala ďalej znášať tlak. Zrážku s lokomotívou bývalá modelka zázračne prežila, no prišla o ľavú nohu.

Exbankár šokoval otvorenosťou: Dokážeme cielene zničiť celé krajiny!

Rainer Voss pracoval desaťročia ako investičný bankár. V dokumente Master of the Universe odhalil zákulisie sveta financií. Vyhlásil, že vydieranie Grécka zo strany bánk je len časťou „veľkého tresku“, ktorým je finančná kríza.

Ty sviňa! Rozhádal si celé Slovensko, kričal na Černáka bývalý kamarát Kaštan

V júni sme priniesli informácie o súdnom procese s Mikulášom Černákom. Medzi bývalým bosom a korunným svedkom Milošom Kaštanom došlo k ostrej slovnej prestrelke. Ten Černákovi zlostne pripomínal, prečo mafiáni už dávno nedržia spolu.

Stav českého expremiéra Grossa je vážny. Na verejnosť už nechodí

V októbri sme informovali o zhoršujúcom sa stave Stanislava Grossa. Obrázky výrazne pochudnutého expremiéra, ktorý sotva hýbal pravou rukou, zasiahli aj najväčších kritikov.

Ivana Christová sa chce zbaviť bytu. Neuveríte, koľko zaň pýta

Bývalá federálna Miss Ivana Christová sa snažila predať svoj bratislavský byt, ktorý však riadne nadhodnotila...

VIDEO Plus 7 Dní