S rúškom na zápästí a termínom na očkovanie cítite závan slobody. Lákadlo v podobe vyše roka zakázaného ovocia je veľké, no pre tých, ktorí sa rozhodnú spoznať rodnú hrudu detailnejšie máme tip.

Rezervujte si pobyt v 5* hoteli Thermia Place a užite si nezabudnuteľné, luxusné leto na Slovensku.

Destináciu, do ktorej sa obyvatelia hlavného mesta dostanú za hodinku a pár minút miluje klientela z celého Slovenska i ďalekého zahraničia. Ukrýva totiž poklady, ktoré – trúfame si povedať – nenájdete nikde vo svete.

Wellness nie je len slovo

Wellness je celostný pocit. Všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa dokonale zrelaxovali je koncentrované na jednom jedinom mieste. Luxusný 5* hotel Thermia Palace obkolesený dych vyrážajúcou zeleňou vás privíta s prestretým červeným kobercom. Vždy. Prvý dojem, ktorý vo vás zanechá naplní do bodky.

Ilustračné foto
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Rezervujte si pobyt v 5*Hoteli Thermia Palace v predstihu.

Okrem vychýrených liečebných procedúr si prídu na svoje aj tí, ktorí vedia oceniť kvalitné a do najmenších detailov prepracované wellness, ktoré je modernou súčasťou secesného hotela Thermia Palace na piešťanskom Kúpeľnom ostrove. Tradícií sa príďte nabažiť do Kúpeľného domu Irma so vzácnym bahnom, geotermálnou vodou. Spomenúť treba i zlaté ruky láskavého personálu s tým najlepším prístupom, aký si dokážete predstaviť. Tí, ktorí sa do krás piešťanského Kúpeľného ostrova už ponorili vám to len potvrdia.

Na toto by ste si vedeli zvyknúť, však?

Rozsiahle no napriek tomu útulne a komfortne pôsobiace moderné wellness centrum ponúka všetko, čo vyhľadávajú aj tí najnáročnejší nadšenci relaxu. Vodu vo všetkých skupenstvách, ležadlá s výhľadmi na upokojujúce okolie, priestranné sauny, bazén, oddychové miesta – napadá vám iné miesto, kde by ste si toto všetko chceli dopriať? Každému, kto už na piešťanskom Kúpeľnom ostrove bol a zažil jeho atmosféru napadnú v prvom rade Piešťany. Nie nadarmo sú svetovo uznávanou a hojne navštevovanou destináciou tých, ktorí vedia oceniť kvalitu na tej najvyššej úrovni.

Ilustračné foto
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Keby sa vám málilo, k vašim službám môže počas celého pobytu byť osobný komorník, ktorý pre vás zariadi všetko tak, aby ste - v prípade, že sa vám nebude chcieť – nemuseli pohnúť ani prstom.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.ensanahotels.com/thermia-palace/sk.