Tip na článok
Rodina Majských.

Maniere Majských: Vrtuľníkom až k vile!

Mladým Majským sa už zrejme zunovalo jazdiť do Vysokých Tatier luxusnými fárami, chceli by tam lietať súkromnou helikoptérou.

Potomkovia bývalého veľkopodnikateľa Jozefa Majského sa veru potatili. Aspoň čo sa panských manierov týka. Podnikateľ, ktorý sa v minulosti rád pochválil, že sú kúpi kohokoľvek a čokoľvek, síce dnes na verejnosti vystupuje ako chudák dôchodca, jeho tri deti - Jozef, Eva a Erik, si užívajú život plnými dúškami.

Vysvitlo totiž, že do svojho luxusného domu vo Vysokých Tatrách by sa radi vozili vrtuľníkom. Už niekoľko rokov sa cez spriaznené firmy snažia získať súhlas štátnych úradov na vybudovanie heliportu, ktorý by si chceli postaviť len pár metrov od známej Móryho vily neďaleko Štrbského plesa. A hoci pre ich snahu štátni úradníci doteraz pochopenie nemali, zdá sa, že mladí Majskí predsa len našli spôsob, ako si vydupať svoje.

Ako presvedčili kompetentné úrady, že heliport je v chránenej oblasti našich veľhôr potrebný, sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Plus 7 Dní

VIDEO Plus 7 Dní