Horší než Slota?

„Lebo už ma prestalo baviť, že na každej tlačovke, keď dostanem do kúta Danka a Bugára, tak reagujú, že som im vraj vulgárne nadával. A to hovoria furt. Snažia sa mi nalepiť nálepku, že som tu pomaly najvulgárnejší, trikrát horší než Slota. Ja som v živote nevyslovil v prítomnosti iných ľudí, ani sám, keď som mohol, slová ako ko...,pi..,ku..,je..,“ povedal Matovič pre PLUS 7 dní a dodal: „Nie, jednoducho mne to z huby nejde. Preto som dal verejnú ponuku, ak mi niekto donesie nahratý môj hlas, kde som ktorékoľvek z týchto slov povedal, dám mu milión eur.“

Vyzval Bugára

Faktom je, že Matovič na margo Bélu Bugára nešetrí vyjadreniami ako bezcharakterný "hajzel" či "špina". Vraj preto, že Bugár neváhal okradnúť vlastnú rodinu o pozemok a potom tajne zarobiť 500-tisíc eur.

„Bugár, ktorý používa tie najhoršie maďarské nadávky, hovorí o mne, že nadávam? Po maďarsky neviem, ale maďarské nadávky poznám. On keď ide okolo nášho poslaneckého klubu, tak v piatich vetách povie desať nadávok. On je vulgárny prašivý pes a o mne bude hovoriť, že ja som vulgárny? Treba ho vyzliecť donaha, ja to robím a preto ma nemá rád. Nech on dá takúto ponuku na milión eur,“ vyzval lídra Mosta-Híd.

Viac sa dočítate v rozhovore s Igorom Matovičom v najnovšom PLUS 7 DNÍ.

Zdroj: Plus 7 dní

Ďalšie články o Igorovi Matovičovi a Bélovi Bugárovi na Pluska.sk: