One Time, Next Time je nové Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku.

V silnej konkurencii Andreja Danka, Roberta Fica či Borisa Kollára to vyzerá tak, že po nepodarenom príhovore z Bruselu sa nekorunovaným kráľom vtipných memečiek z našich mocipánov stal samotný premiér. Ba čo viac, Igor Matovič sa dočkal aj vlastného remixu, ktorý by sa mohol uchytiť aj v hitparádach.

„Ja neviem, jak mám začať.“ „Môžem ísť ešte raz, či nie? Can I go one time, next time? Yeah? Či nie?“ „Live? Oh, no… It´s live….“ Tieto hlášky premiéra Matoviča, keď sa prihováral verejnosti zo samitu Európskej rady v Bruseli, už doslova zľudoveli. Jeho „prepínanie“ zo slovenčiny do angličtiny sa stalo inšpiráciou pre mnohé vtipné obrázky, ktoré okamžite zaplavili sociálne siete.

Videotrapas Matoviča v Bruseli si pozrite TU:

Videotrapas Matoviča sa stal bezodnou studnicou internetových žartov. Akýmsi ďalším levelom je jeho remix s názvom One Time, Next Time od PawielBeats, ktorý ho zavesil na svoj YouTube kanál. Má len vyše minúty, ale je poriadne chytľavý, svedčia o tom aj komentáre pod videom. „Ja zomieram, perfektne zostrihané do hudby to je.“ „To je aká kreativita, vy ste blázni, v dobrom.“ „Sprav z toho tak 4-minútový track a rozbije to internety.“ „Tak s týmto ste mi spravili náladu, ďakujem.“

Premiérovu hlavu vo videoklipe prilepili k postave oblečenej do celotelového ochranného overalu. Matovič v ňom tancuje One Time na jednu stranu, Next Time na druhú. Keď sa uvoľnia protipandemické opatrenia, možno sa dočkáme aj toho, že „Matovič Dance“ budeme spoločne „trsať“ na diskotékach a bude nám pripomínať náročné korona časy.

Remix Igor Matovič – One Time, Next Time od Pawiela si pozrite TU:

Anketa
Páči sa vám remix Igor Matovič – One Time, Next Time od Pawiela?

Vtipné obrázky, ktoré vznikli po Matovičovom príhovore v Bruseli, si pozrite v GALÉRII