S horúcimi letnými dňami je spojené aj ľahšie a uvoľnenejšie obliekanie. Drží sa toho aj manželka ministra financií Igora Matoviča Pavlína, ktorá sa na verejnosti ukázala v ľahkých, sexi letných šatách, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Igor Matovič je politik, ktorý v našej spoločnosti vyvoláva bezpochyby najväčšie emócie a vášne. Podľa aktuálnych zistení sa to navyše darí aj jeho manželke Pavlíne. Tá v nedávnom rozhovore pre týždenník Šarm totiž doslova šokovala výrokom na adresu prezidentky Zuzany Čaputovej. Fakt, že na adresu prezidentky nedávno odzneli vulgarizmy, považuje Matovičová za "neospravedlniteľné, chrapúnske, nevychované a hlavne demoralizačné pre našu hodnotovú budúcnosť."  Odpoveďou na otázku, čo by prezidentke odkázala, ako žena žene však v rozhovore pre Šarm prekvapila: "Možno len, že žena sa nemusí do všetkého miešať a niekedy je mlčanie zlatom a za dobré veci treba bojovať."

Ministrova manželka poodhalila aj svoje osobné hodnotové nastavenie. Pri otázke z čoho má najväčší strach, totiž odpovedala: "Neobávam sa tak vojny ako dehonestácie hodnôt a našej mládeže. Napríklad im vymývajú mozog zvrátenosťami – vraj pohlavím môžu byť tým, čo chcú. Len čakám, kedy sa niekto bude cítiť ako zvieratko či kameň, či ako v rozprávke – snehová vločka. Môžeme tomu zabrániť, len treba, aby sa ľudia nebáli priznať sa k hodnotám, lebo tie nie sú in," povedala. "Mám kamarátov gayov aj kamarátky lesby a vážim si ich, že svoju orientáciu-sexualitu-intimitu nedávajú na verejnosť," uviedla s tým, že im nik neberie právo byť šťastnými so svojím partnerom. "Ale predsa tade cesta rozvíjajúcej sa spoločnosti s budúcnosťou nevedie. Preto podporujem klasické rodiny."

Aj na základe týchto vyjadrení je evidentné, že manželia Matovičovci vyznávajú konzervatívnejšie hodnoty života. Napriek tomu však existuje niečo, kde sa im Pavlína Matovičová aspoň trošku vymyká. Je to jej obliekanie. Už počas volebnej noci vo februári 2020, keď OĽANO vyhralo voľby, prišla podporiť svojho manžela v krátkej šmrncovnej sukni a vysokých čižmách. Poriadne sexi sa však podľa všetkého vie aj v letných mesiacoch. Dokázala to počas víkendovej Mariánskej púti pri Levoči, kam sa vybrala spoločne s manželom. Zatiaľ čo iné manželky politikov či političky zvolili decentnejšie oblečenie, Pavlína Matovičová doslova ohúrila hlbokým výstrihom v letných, červených šatách. A veru bolo sa na čo pozerať... 

ODVÁŽNU FOTKU PAVLÍNY MATOVIČOVEJ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Okrem Matovičovcov boli na púti aj jednotka z kandidátky OĽANO Mária Šofranko a politický párik z konzervatívneho KDH, predseda strany a prešovský župan Milan Majerský s manželkou, europoslankyňou Miriam Lexmann. Svoje áno si povedali pred dvomi rokmi. Mali cirkevný sobáš, keďže Majerský dal anulovať svoje prvé manželstvo, z ktorého má dve deti. Šofranko aj Lexmann sa na púti objavili v decentnejších outfitoch ako Matovičová. Elegantnými kabátikmi a Lexmann i klobúkom pôsobili, ako z akcie britských dvoranov.