Kaži je strojcom svojho šťastia – vítala hostí na naozaj veľkolepej oslave 50-ky okrem oslávenca a jeho partnerky Katky Koreckej aj tabuľa s týmto nápisom. A ako sa na dobrú spoločnosť patrí - whiskey tu doslova tiekla potokom. Pochutnali si na nej nielen koaliční politici, ale neprehliadnuteľný bol aj nový šéf polície Milan Lučanský. V družnej debate sme videli exministra kultúry Marka Maďariča s predsedom parlamentu Andrejom Dankom. Medzi hosťami sa mihli aj jeden z najbohatších exministrov Tomáš Malatinský či vplyvný podnikateľ Michal Gučík.

Milan Lučanský: Nechýbal na oslave ministra financií na Bratislavskom hrade.
Milan Lučanský: Nechýbal na oslave ministra financií na Bratislavskom hrade.
Zdroj: Matej Kalina

O dobrú náladu oslávenca sa postaral muzikant Peter Lipa a nechýbala ani videoprojekcia s ďalšími gratulantmi. Nezazreli sme však straníckeho šéfa Roberta Fica či exministra Roberta Kaliňáka, a podľa našich informácii neprišli svojmu ministrovi pogratulovať ani neskôr.

Po oslave bude svadba?

Oslavu si nedali ujsť ani ministri Árpád Ersék, László Sólymos a Gabriela Matečná a o luxusné darčeky pre jubilanta sa postaralo predovšetkým množstvo smeráckych politikov. Nechýbala ani dlhé roky pravá ruka Fica Igor Federič, ktorý aktuálne z úradu vlády ohlásil odchod. Minister Kažimír s typickým úsmevom sa zabával do neskorých nočných hodín. A možno ho jubileum nakopne k svadbe s partnerkou Katarínou, s ktorou tvorí pár už od roku 2008 a majú spolu dve deti. Inak sa tiež povráva, že už je z politiky unavený a má namierené na lukratívny post guvernéra NBS.