Tip na článok
Kabrheľ na plážach Viareggio a v baroch na tejto niekoľkokilometrovej pláži. Popíja vínko a vášnivo telefonuje v ruskom jazyku.

Mojsejovej manžel Versače si užíva v Taliansku s neznámou tmavovláskou!

Kontroverzný manželský pár slovenského šoubiznisu Nora Mojsejová Kabrheľová a jej manžel František Kabrheľ alias Versače opäť pútajú pozornosť.

Galéria k článku (19 fotografií )
Versače v časoch, keď si ešte Mojsejkou nevedeli prísť na meno.
Versače sa bojí o svoj život.
František Kabrheľ (37) Versače.

Nedávno sa Norika, ktorá mala údajne žiť v maďarskej Rajke, znova objavila v Košiciach. S právničkou sa tentokrát pustila do vymáhania peňazí zo svojho účtu, ktoré mali zmiznúť v istej nemenovanej banke.

S atraktívnou kráskou

Jej manžela to očivodne neštve a namiesto toho, aby stál po jej boku, užíva si v slnečnom Taliansku. Prechádza sa po vyhľadávaných plážach Bango Tirento a Bertucceli v oblasti Viareggio, fajčí cigarety a vysedáva s pohárikom vína v luxusných plážových baroch. „Keď je sám, vášnivo telefonuje. Pritom sa tvári ako zamilovaný a v istých chvíľach do telefónu šepká, akoby niekomu hovoril niečo tajné. Nie však po slovensky, ale po rusky,“ prezrádza náš zdroj, ktorý Versačeho v Taliansku pristihol.

Neznáma: V Taliansku Kabrheľ trávil väčšinu času s touto neznámou dámou hovoriacou po rusky.
Neznáma: V Taliansku Kabrheľ trávil väčšinu času s touto neznámou dámou hovoriacou po rusky.
Foto: Rudolf Felšöci

Čerstvého štyridsiatnika vraj niekoľko dní videli aj v spoločnosti atraktívnej dlhovlasej brunetky, ktorá sa starostlivo halila do šatky a všade s Kabrheľom chodila v tmavých obrovských okuliaroch. „Šuškali si a letmo sa dotýkali. Versače sa k nej správal ako k princeznej. Nosil jej šaláty, ochutnával každý jeden prinesený pohár vína, či je v poriadku. Rozprával s ňou po rusky a keď vyšli na ulicu išli od seba asi tak na jeden meter,“ dodáva náš zdroj.

Nevidel síce, žeby sa držali za ruky, no rozhodne vraj Kabrheľ nemal na prste obrúčku. Týchto „veľmi dobrých priateľov“ vraj vídať aj na Forte dei Marmi v drahých butikoch, alebo v 80 kliometrov vzdialenej Florencii.

Som dospelý!

Versače nepopiera, že posledné dva týždne trávi v Taliansku a to najmä vo svojom dome vo vychýrenom toskánskom letovisku a na pláži vo vyhľadávanej lokalite. „Mám tu prácu, ktorú som spojil s oddychom. Takže nie je nič na tom, že trávim voľno práve tu,“ prezradil pre PLUS 7 DNÍ.

Nora: S Versačem sú už manželia
Nora: S Versačem sú už manželia
Foto: archív N.M.

Na otázku, prečo tam nie je aj so svojou zákonitou manželkou, len stroho odvrkol: „Nora je dospelá a trávi svoj čas kde a ako chce. Neprekvapuje ma, že je v Košiciach. Čo viem, má tam povinnosti. A ak naháňa peniaze, je to príjemné prekvapenie. V rodinnom rozpočte rozhodne potešia,“ dodáva vtipne Kabrheľ.

Ani na Pereši, ani v Taliansku

Možnosť, že by bývala s ním na Pereši, kategoricky odmieta, ako aj možnú spoločnú dovolenku v Taliansku. „Koho pozvem do svojho domu, či už na Pereši, alebo v Taliansku rozhodujem jedine ja. Zatiaľ je v ňom vítaná len moja najbližšia rodina a mimoriadne dobrí priatelia. Nik viac. Je to jasné? A pochopiteľné?“ vraví.

Kabrheľ na plážach Viareggio a v baroch na tejto niekoľkokilometrovej pláži. Popíja vínko a vášnivo telefonuje v ruskom jazyku.
Kabrheľ na plážach Viareggio a v baroch na tejto niekoľkokilometrovej pláži. Popíja vínko a vášnivo telefonuje v ruskom jazyku.
Foto: Rudolf Felšöci

Fajčenie cigariet vraj berie ako relax, ktorý si dovolí len občas A že fajčil priamo na pláži? „No a čo! V Taliansku je to bežné. Tam každý robí to, na čo má chuť a ja som mal vtedy asi chuť na cigaretu. To je celé,“ odsekol František Kabrheľ.

Kto je tajomná dáma z Ruska?

Dlhonohú brunetu po svojom boku nepopiera. „Kto to je, do toho vás nič. Je to veľmi dobrá rodinná priateľka, ktorá nestojí o medializáciu a ja to akceptujem,“ prezradil Versače ďalej.

Každopádne to, žeby plánoval rozvod s Norou, popiera. „Nie je na to dôvod. To, že sa nevodíme po Košiciach za ručičky a že nežijeme pod jednou strechou, ešte neznamená, že naše manželstvo nie je naplnené. Stále sme manželia,“ konštatuje.

„Obrúčku som nikdy nenosil a ani nosiť nemienim. Ale to neznamená, že by som nebol ženatý. Poznám mnoho párov, ktoré obrúčky nosia a ako manželia už roky nežijú. Ja sa však do nikoho nestarám a nesúdim. Tak nech to nerobia tí ostatní pri mne,“ dodáva.

VIDEO Plus 7 Dní