Europoslankyňa Monika Beňová (53) vyrazila s rodinou za oddychom k slovenskému moru.

Pozdravy z Jadranu

Fanúšikovia sú z jej sociálnych sietí zvyknutí, že okrem práce v Bruseli a Štrasburgu, zdieľa i chvíle zo súkromia. Aj z Jadranu im posiela slnečné pozdravy s tým, ako trávi dovolenku pre mori.

Ani v Chorvátsku nezabúda na zdravý životný štýl a svoju rutinu, ktorou sa udržiava vo forme. „Ráno behám okolo mora, cez deň už okolo Leinky,“ napísala k fotkám z dovolenky, ktorú si užíva aj s partnerom, advokátom Ľubomírom Klčom (37) a ich ročnou dcérou Leou.

„Buďte spokojné so sebou, žijete pre seba, nie pre názory iných,“ odhodila Beňová zábrany a ukázala sa v modrých plavkách.

FOTO Beňovej v plavkách v GALÉRII

Elegantné saká a sukne, ktoré nosí do europarlamentu vymenila v Chorvátsku za šortky a letné šaty na ramienka, ktoré pripomínali negližé. Europoslankyňa zahodila v Chorvátsku aj podprsenku. „Kam ten chlap pozerá,“ pousmiala sa spoločnej fotke Beňovej s Klčom Lydia. „To len privrel oči, že ´ježiš, zas sa fotíme´, lebo mám asi milión fotiek z dovolenky. Ja fotky milujem,“ vysvetľovala Beňová. „Veď je chlap, nebude sa predsa pozerať na vlasy,“ skonštatovala Anna.

FOTO Klča, ako môže na Beňovej oči nechať, v GALÉRII