Tip na článok

Muž, ktorý je podozrivý z útokov na ženy močom a výkalmi, mal blízko k Hasprovej!

Ďalší podozrivý útočník, ktorý mal v uliciach Bratislavy nechutným spôsobom napádať ženy, je v rukách mužov zákona. PLUS 7 DNÍ pozná jeho identitu!

Bratislavu mesiace terorizovali devianti, ktorí útočili na ženy výkalmi a močom. Po fekalomanovi, ktorý bol synom vysokopostaveného funkcionára armády a chytili ho v novembri minulého roka, sa polícii konečne podarilo dolapiť ďalšieho podozrivého útočníka.

Jeho meno nie je verejnosti neznáme. Ide o Dušana Seligu, ktorého v minulosti spájali so speváčkou Katarínou Hasprovou a živil sa ako fitnes tréner.

„Je to môj kamarát, šofér aj bývalý tréner,“ povedala o ňom speváčka pre PLUS 7 DNÍ v roku 2009, keď sa spolu objavili na akcii Muž roka.

Štyridsaťdvaročného Dušana polícia zadržala a v súčasnosti sa vykonávajú potrebné procesné úkony.

"Vďaka intenzívnemu vyšetrovaniu, ako aj operatívno-pátracej činnosti bol v priebehu dnešného dňa na osobnej slobode obmedzený muž podozrivý zo spáchania týchto skutkov.

V súčasnej dobe sa s podozrivým mužom vykonávajú všetky potrebné procesné úkony, rozsah ktorých však nie je možné s prihliadnutím na zachovanie objektívnosti vyšetrovania poskytnúť. Keď to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, o prípade budeme verejnosť bližšie informovať," informoval policajný hovorca Michal Szeiff.

VIDEO Plus 7 Dní