Predseda Smeru Robert Fico posiela vláde za jej „antisociálne zverstvá“ odkaz na Facebooku. „Žiadna vláda od histórii Česko-Slovenska v roku 1918 tak nedoráňala vlastný národ, ako vláda pomätenca Matoviča a za tak krátky čas, iba 8 mesiacov,“ reaguje Fico na avizovné prepúštanie na pošte a v iných podnikoch. Premiéra Igora Matoviča nazval „pomätencom“.

Celé VIDEO TU:

Fico vyzerá na novom videu zrelaxovane, bodaj by aj nie, keď si podľa všetkého užil decembrovú dovolenku v príjemnom podnebí Karibiku. O jeho pobyte v Dominikánskej republike informoval Nový Čas koncom roka. Čitateľ nafotil „vyletneného“ Fica v nákupnom centre v tričku, krátkych nohaviciach a espadrilkách v letovisku Punta Cana.

Podľa najnovšieho Ficovho videa na Facebooku to vyzerá, že expremiér je už doma, respektíve podľa pozadia na videu to vyzerá tak, že bolo nahraté v jeho pracovni na Súmračnej v Bratislave, kde má Smer centrálu. Žeby tam trávil karanténu?

Podľa platnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva sa pre všetky osoby, ktoré od 11. januára 2021 od 12.00 hod. vstúpia na územie Slovenska, pričom počas predchádzajúcich 14 dní navštívili inú krajinu ako Island, Nórsko, Lichtenštajnsko, Švajčiarsko a krajiny EÚ nariaďuje izolácia v domácom prostredí alebo karanténnom ubytovacom zariadení, ktorá sa končí obdržaním negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19.

Kedy sa Fico z dovolenky vrátil nevedno, už 11. januára postol video, z ktorého to na Karibik nevyzerá, resp. pozadie v ňom je iné ako v tom, ktoré Fico postol 28. decembra a kritizoval v ňom zvolanie mimoriadnej schôdze aj za účasti poslancov nakazených covidom. Deň nato bola zverejnená informácia, že Fico sa má vyhrievať na karibských plážach.

FOTO Fica z kancelárie na Súmračnej a z Karibiku v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: