Erotikou nabité, laškovné esemesky so sexi tmavovláskou Alenou Zuzsovou, na hlavu ktorej sa kopí stále viac obvinení zo spáchania závažnej trestnej činnosti, sa súčasnému podpredsedovi parlamentu Martinovi Glváčovi vysvetľujú veru ťažko. A to nielen verejnosti, ktorú sa už snažil oblafnúť kadejakými výhovorkami typu ide o prvý apríl, cez reči o bežnej komunikácie s voličmi až po vyjadrenie, že to tretie osoby písali z jeho mobilu esemesky ospevujúce božské Alenino telo.

Krušné chvíle však zrejme prežíva aj priateľka tohto vysokopostaveného smeráka Soňa Chanečková, s ktorou má päťročného synčeka. Hoc blízki tejto dvojice tvrdia, že Soňa je nad vecou a vie čítať medzi riadkami, dozvedieť sa, že údajná objednávateľka vraždy novinára Jána Kuciaka má môjho partnera uloženého v mobile pod prezývkou Maznák sa rozdýchať hádam ani nedá. Tam je toho priestoru medzi riadkami naozaj veľmi málo. Lenže, čo by sa stalo, keby šlo naozaj do tuhého? Kto z tejto dvojice by ťahal za kratší koniec? Aký majetok a ako by si delili?

Sonin apartmán

Čo sa týka Martina Glváča, ten už má jeden boj o majetok za sebou. V minulosti bol ženatý. Vzťah so Soňou do oficiálnej podoby nikdy nezhmotnil. Zoznámili sa v roku 2002 kedy bola Soňa ešte študentka. Ich spoločnú lásku však spečatil syn Matej, ktorého porodila Soňa v roku 2013, teda v čase kedy Glváč šéfoval ministerstvu obrany. Partneri sa objavili rok predtým na svadbe Braňa Záhradníka, ktorá sa konala na Donovaloch. V obľúbenom horskom stredisku vlastní Glváč luxusný apartmán v radovej zástavbe.

O reakciu na neutíchajúcu kauzu sme sa chceli spýtať osobne Glváčovej partnerky, ktorá figuruje ako spoločníčka v niekoľkých firmách. Dve z nich majú pritom sídlo hneď oproti centrále Smeru na Súmračnej. Na Tupého ulici, kde by mala Soňa Chanečková bývať, sme našli na zvončeku len názov „eseročky“ Posonium, kde je spoločníčkou s Glváčovým otcom. Apartmán, ktorý má približne štyristo metrov štvorcových s veľkou terasou a výhľadom na mesto je napísaný na spomínanú firmu. Glváč, ktorý v apartmáne žije so svojou družkou sa v minulosti posťažoval, že na terase sa veľmi nedá zdržiavať kvôli hluku z vlakových koľají. Domáce réžie by mala hradiť zo svojich prostriedkov Glváčova partnerka. „Myslím si, že ten vzťah už prešiel rôznym vývojom, ale poznajú sa zasa veľmi dobre,“ dozvedeli sme sa o súčasnej nálade vo vzťahu Glváča a Chanečkovej zo zdroja blízkeho partnerom.

Viac sa o téme dočítate v najnovšom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ >>

Aktuálne číslo týždenník PLUS 7 DNÍ.
Aktuálne číslo týždenník PLUS 7 DNÍ.
Zdroj: Plus 7 dní

Prečítajte si tiež:

Myslíte si, že mu partnerka Soňa odpustí? Napíšte nám do diskusie!