„Ideme k maminke, zablahoželať k Medzinárodnému dňu žien," hovorí Kollár na videu, ktoré včera zdieľal na svoje facebookovej stránke. Líder strany Sme rodina sa celkovo rád chváli svojim pozitívnym vzťahom k nežnejšiemu pohlaviu, tentoraz nešetril vyznaniami na adresu prvej najdôležitejšej ženy v živote každého muža.

 

Opatrný

Borisovi Kollárovi robila spoločnosť jeho dcéra Ester, ktorá má tento týždeň nútené prázdniny kvôli koronavírusu. A práve pred ním chce politik ochrániť aj svoju 82- ročnú mamu. „Urobili sme už nejaké opatrenia," hovorí predtým, než zaklope na zamrežované okno, spoza ktorého o pár sekúnd vykukne sivovlasá dáma. 

Mame poslal pusu na diaľku.
Zdroj: Facebook

„Mamuška, ahoj. Ty máš dnes Medzinárodný deň žien, máš sviatok a ja som ti priniesol takúto kytičku. Ja ti ju ale sem zastoknem a nechaj si ju tu aspoň hodinu trčať. Pre istotu, lebo u Esterky v škole majú karanténu, zavreli im školu. Tak pre istotu, aby náhodou niečo nepreskočilo. Veľmi ťa ľúbim, mami," nešetril vyznaním a opäť zdôraznil, aby kvety nechala ešte na vzduchu. „Tak ja ti to sem vedľa zasuniem a zober si to o hodinu, nie skôr," pripomínal milovanej mame. Dojatá žena mu to sľúbila. „To ste ma prekvapili," priznala.