Pod hradom

Nehnuteľnosť, ktorú mladí muži vo veku 23 a 25 rokov vlastnia rovným dielom od mája tohto roka, sa nachádza v jednej z najdrahších bratislavských novostavieb. Je postavená priamo pod Bratislavským hradom, pričom developer štvorcový meter v tejto bytovke ponúkal za cenu 3360 až 4080 eur. Synovia bývalej štátnej tajomníčka tam vlastnia byt s rozlohou 168 metrov štvorcových. Ďalších 15 metov štvorcových majú dve terasy. Keby sme teda pri výpočte ceny zobrali do úvahy len najnižšiu sadzbu určenú developerom nehnuteľnosť bratov Jankovských môže mať hodnotu približne 625 tisíc eur! Len dodajme, že samotná Monika Jankovská má v ich byte právo doživotného užívania.

V CENTRE: Byt, ktorý tento rok podľa výpisu z katastra nehnuteľností rovným dielom kúpili synovia Moniky Jankovskej, môže mať cenu vyše 600-tisíc eur. Ona sama má v byte právo doživotného užívania.
Zdroj: MATEJ KALINA

Čulá aj cez péenku

Navyše sme zistili, že bývalá štátna tajomníčka a dnes sudkyňa Krajského súdu v Bratislave sa po hlavnom meste vyváža na celkom drahom vozidle známej značky. Jeho cena pri základnej výbave je okolo 50-tisíc eur. Monika Jankovská ho použila na svoju prepravu aj pred pár dňami, kedy si na ňom odbehla nakúpiť a tiež na návštevu do budovy v širšom centre Bratislavy, v ktorej byt vlastní jej sestra sudkyňa Andrea Haitová. Zvláštne je, že to všetko stihla počas svoje práceneschopnosti. Ako je známe Monika Jankovská je na péenke už niekoľko týždňov, pričom práve kvôli chorobe doteraz neodrobila ani deň v pozícii sudkyne bratislavského Krajského súdu.

Ako Monika Janskovská vysvetlila, že sa počas péenky tárala po meste a čo povedala k nehnuteľnosti svojich synov sa dočítate v najnovšom čísle Plus 7 dní.

Prečítajte si tiež: