Bežný smrteľník sa dnes takmer v celom svete teší, že sa dostane aspoň do obchodu s potravinami, do drogérie a do lekárne, ale papaláši si aj v čase padnémie koronavírusu dokážu uchmatnúť oveľa, oveľa viac. Momentálne druhý najobľúbenješí politik na Slovensku, ktorému podľa prieskumov verí 46 percent obyvateľstva a predbehnúť v rebríčku popularity ho dokáže len prezidentka Zuzana Čaputová, sa v čase zákazu vychádzania vybral do centra Bratislavy. Fotograf denníka Nový čas ho zachytil, ako vchádza do salónu, v ktorom predávajú luxusné obleky šité na mieru. 

Pete Pellegrini má štyridsať päť rokov, v politických vodách sa pohybuje už dlho. 

Peter Pellegrini začínal v roku 2002 ako asistent Ľubomír Vážneho.
Zdroj: Somogyi, Tibor

Prvýkrát sa stal poslanocm Národnej rady už v roku 2006, a tak hlúpy lapsus sa mu nepodaril ani na pozícii premiéra. 

Hovorkyňa strany Hlas sa situáciu snažila zachrániť bizarným zdôvodnením Pellegrinihu úletu. Vraj pán expremiér po prekonaní ochorenia Covid 19 výrazne schudol. A keďže obleky sú jeho pracovným oblečením, bol sa iba poradiť, ako situáciu vyriešiť.

Povestnými jamkami na lícach Pellegrini očaril hlavne ženy - voličky.
Zdroj: FB PP

Nuž, aj iní v ostatnom období výrazne schudli. Lenže im neostáva nič iné, len si utiahnuť opasok. A tentokrát to platí aj obrazne, aj doslovne.

Ak chce byť Peter Pellegrini pred voličom stále  za pekného, mal by radšej viac  spoliehať na svoje povestné jamky v lícach.

FOTO ako Peter Pellegrini v politike priberal a chudol v GALÉRII

Na výzore síce záleží, ale s parádou to netreba až tak preháňať.