Tip na článok
Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov.

Pellegrini nahodil nový imidž. Kam, preboha, zmizli povestné jamky v lícach?

redakcia

S briadkou a plný elánu! Vicepremiér pre investície a informatizáciu zaujal novým imidžom aj kolegov, Prečo svoje neodolateľné jamky v lícach zakryl strniskom?

Galéria k článku (5 fotografií )
Peter Pellegrini: „Nech Podnikateľská aliancia ukáže podnikateľov, ktorí povedali, že tu je korupcia. Ak sa s ňou nestretli, nech nerozprávajú, že je.“
Takto si zvečnil návštevu obchodnej akadémie v Žiline podpredseda strany Smer Peter Pellegrini.
Smerácky fešák Peter Pellegrini si letný oddych naozaj užíva.

Lenivý oholiť sa

Nedávno v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ vyhlásil Peter Pellegrini (Smer-SD) džihád byrokracii. Nebolo to pritom prvýkrát, čo použil termín, ktorý sa spomína častejšie v spojení s terorizmom, ako v boji proti neduhom štátu. O džiháde hovoril už v máji: „Nemôžeme vyhlásiť džihád veľkým projektom,“ povedal na konferencii ITAPA.

Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov.
Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov.
Foto: TASR

No a netrvalo dlho a podľa vzoru moslimských radikálov si už si nechal vyrašiť aj strnisko.

„Ale čoby! V lete som sa počas dovolenky neoholil. Je to celkom pohodlné,“ zabával sa na tomto spojení včera po hodine otázok v parlamente.

Uštipační kolegovia

Pellegriniho nový imidž zaujal viacerých jeho kolegov. Podpredsedovia parlamentu Martin Glváč a Béla Bugár si napríklad počas jeho vystúpenia pred zákonodarcami navzájom naznačovali, že vicepremiér značne ostarol. Jeho smerom však mierili skôr uznanlivé a možno aj závistlivé pohľady.

„Niektorí kolegovia mi chceli kúpiť žiletky, iní to nekomentovali. Teraz sa to celkom nosí a mne sa to páči. Keď ma to prestane baviť, tak sa zase oholím,“ reagoval Pellegrini. „Nejde úplne o bradu, ale skôr o dlhšie strnisko. Dlhú bradu by som si asi nenechal,“ tvrdí, vicepremiér, ktorý je inak známy svojimi jamkami v lícach - loví na ne najmä voličky.

VIDEO Plus 7 Dní