Vidieť šéfa strany Hlas-SD za traktorom nie je nič neobvyklé. Hoci v Bratislave si užíva všetky výhody veľkomesta či dokonca služby osobného šoféra, na jar a na jeseň sa pravidelne navlieka do pracovného odevu.

"Tak, ako každý rok, prišiel čas, aby sme zasadili zemiaky. Teším sa, že vyšlo počasie a pevne verím, že bude aj taká vydarená úroda," povedal na tohtoročnom videu z mája Pellegrini, sediac za volantom traktora v károvanej košeli. A keďže na jar zasial, na jeseň treba úrodu obrať a pôdu pripraviť na odpočinok.

Počas sobotňajšej návštevy rodičov v Banskej Bystrici, stihol bývalý premiér aj odvoliť a splniť sa tak svoju občiansku povinnosť. A hneď sa prezliekol do modrých montérok a sadol za traktor! "Po tom, ako som odvolil vo voľbách, som tak, ako každý rok pooral políčko sebe aj svojim susedom," napísal na sociálnu sieť pod zverejnené video expremiér.

Nedá sa nevšimnúť ani jeho pracovný úbor. Športové topánky, vypasované nohavice na traky, to je outfit, v akom Petra Pellegriniho často neuvidíte! Veď posúďte sami.

Fotografie expremiéra si pozrite v galérii