V Bonaparte aj u Trnku

Na sociálnej sieti polícia informuje, že zaisťovacie úkony vykonáva od skorého rána. Na niekoľkých mestách v rámci Slovenska zasahuje pracovná skupina s názvom Novinár, ktorá dokumentuje ekonomickú trestnú činnosť. ,,Aktuálne policajti vykonávajú 16 domových prehliadok a deväť prehliadok iných priestorov. Vzhľadom na to, že v trestných veciach, ktorým sa skupina "Novinár" venuje, stále prebieha vyšetrovanie, bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť,"uviedla policia na sociálnej sieti.

NAKA podľa medializovaných informácií zasahovala aj v dome bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku v Hamuliakove, v dome Mariana Kočnera na bratislavskej Kolibe, ale tiež v budovách jeho firiem na Trenčianskej ulici v Bratislave. Akcia mala byť aj v známom bratislavskom komplexe Bonaparte v hlavnom meste. Z Donovalov si muži zákona odviezli slávnu štvorkolku, na ktorej sa po zimnom stredisku rád vozil Marián Kočner. "Kriminálka prišla na neoznačených autách, zastavila sa pred apartmán, v ktorom tu býva Kočnerova dcéra," povedal nám očitý svedok.

Razia u Hricika

Polícia od rána zasahuje aj v dome, kde býva Ivo Hricik.
Polícia od rána zasahuje aj v dome, kde býva Ivo Hricik.
Zdroj: ĽUDMILA LACKOVÁ

Podľa našich informácií však muži zákona zasahujú aj v dome v Banskej Bystrici, kde si trvalý pobyt uvádza Ivo Hricik. Ide o muža, ktorý má blízko nielen k Marianovi Kočnerovi, po jeho vzatí do väzby zastrešuje niekoľko jeho biznisov, ale i českému mafiánovi Radovanovi Krejčířovi. V minulosti bol súčasťou jeho gangu. Dnes sa Hricik pohybuje prevažne na Donovaloch, kde dohliada na prevádzku niekoľkých hotelov spájaných s Marianom Kočnerom.

Čo Kočnerovi polícia zaistila, nájdete v GALÉRII  >>

Mohlo by vás zaujímať: