Poslankyňa Vladimíra Marcinková (30) má na Instagrame značnú fanúšikovskú základňu. Vyše 40-tisíc sledovateľov informuje o svojej poslaneckej robote, ale pridáva aj fotky svojej rodiny. S manželom, hokejistom Tomášom (33) vychovávajú ročnú dcérku Linu.

Odídenkyňa zo strany Za ľudí, ktorá je aktuálne členkou poslaneckého klubu SaS uplynulú nedeľu využila možnosť na chvíľu si oddýchnuť od pracovných a domácich povinností i od ťaživých spoločenských problémov. Vyrazila do spoločnosti!

Uvoľnila sa

Ako Marcinková prezradila na sociálnej sieti, kamarátka Barbara Jagušák Heribanová, známa ako Babsy (31) jej urobila veľkú radosť!

„Pozvala ma na šou Let´s Dance, uvoľniť sa a prejsť na iné myšlienky. Viete o mne, že spoločenský tanec zbožňujem, takže lepší program vymyslieť nemohla,“ potešila sa Marcinková z programu na nedeľu večer a pripojila aj fotku ich dvoch. Marcinková za vizáž zožala komplimenty.

„Bez okuliarov som ťa ani nespoznal,“ komentoval i herec Vladimír Kobielsky (46). Marcinková sa po parlamente pohybuje s výraznými okuliarmi a v oblečení, ktoré je zväčša neutrálnych farieb. Teraz zvolila kombináciu sýto-modrého kostýmu so zelenými lodičkami. Účes zvýraznila šatkou. Zatiaľ, čo v práci volí poslankyňa jemné líčenie, na večer si mohla dovoliť výraznejší mejkap podčiarknutý červeným rúžom. Fanúšikovia vydarenú vizáž náležite ocenili.

Ako hollywoodska herečka

„Ty kokos, Vladimíra, totálna bohyňa. Úplne žiariš! Prekrásne ste moje drahé,“ komentovala Marcinkovej kamarátka, fotografka Kristiana Kóňa.

„No wau mamoooo,“ napísala Jana. „Ty brďo, tak to je premena,“ virtuálne zatlieskala Silvia.

„Ja som vás nespoznala. Úplne iná žena,“ komentovala Annamária. „Vladka? Odpadla som z teba,“ napísala Soňa.

„Wou! Wou! Wou! Pozerám, že koho si dala zdielať... a to si ty Vladka... vyzeráš tu ako hollywoodska herečka, nepreháňam! Klobúk dole,“ pochválil Cehul. Podľa viacerých bol outfit aj vizáž hodný hollywoodskej herečky, k jednej ju rovno aj prirovnali. „Podobáte sa na Sharon Stone,“ napísala Martina a ďalší súhlasili.

FOTO porovnanie Marcinkovej v parlamente a v spoločnosti v GALÉRII

„Žena ako zo žurnálu,“ dodala Liumiusp na adresu Marcinkovej.