Kto si myslel, že transmodelka Paris Nemc je jediná svojho druhu, po ktorej predseda parlamentu bažil, mýlil sa. Zdá sa, že Boris Kollár (55) vyhľadáva ženy v mužskom tele častejšie. Dnes už vieme, že otec jedenástich detí má bizarné sexuálne fantázie. Najnovšiu spoveď nám poskytla Nikola, ktorá sa narodila ako Róm vo Svidníku a živí sa ako prostitútka. Tradičný líder Sme rodina si ju vyhliadol pred viac než dvomi rokmi. Naposledy jej vraj písal pred niekoľkými týždňami. O zážitkoch s druhým najvyšším ústavným činiteľom na Slovensku prehovorila Nikola exkluzívne pre PLUS 7 DNÍ.

Nahnevané „transky“

Koncom leta sme zverejnili, že predseda parlamentu na sociálnych sieťach nevyhľadáva iba ženy. Baví ho písať si aj so ženami v mužskom tele. Štyri roky v súkromí komunikoval s transrodovou modelkou Paris Nemc, zatiaľ čo na verejnosti jeho rétorika voči LGBTI vyznievala mimoriadne negatívne. Kollára sme k pikantnej komunikácii oslovili, načo okamžite prostredníctvom právnika poslal výzvu, že zakazuje zverejniť súkromné správy. O niekoľko týždňov vyšli fotografie správ s Paris Nemc na neznámej stránke kollarjeuchyl.com. Až v tomto momente sa rozhodol priznať: „Táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom.“

Lenže pravda je inde. Modelka Paris priložila dôkaz z roku 2015 o tom, že politik klame a oslovil ju ako prvý. Na predsedovo farizejstvo, plné ústa tradičnej rodiny a hanenie ľudí s inou orientáciou sa rozhodla reagovať transrodová brunetka Nikola z východného Slovenska. Aj ona je na Facebooku s predsedom parlamentu kamarátka. Kontaktoval ju prvý. Spojenie udržiavali dva roky. Od leta 2018. Podľa jej slov sa stretli i osobne. Naposledy jej Boris Kollár písal pred pár týždňami. Zaujímal sa aj o to, či hovorila s novinármi. „Ale nikomu o našej debate nehovor,“ kázal jej v správach, ktoré máme k dispozícii.

Poslal jej videopozdrav

Nikola pre PLUS 7 DNÍ prehovorila o tom, čo s multioteckom zažila. „To už nie je normálne, čo rozpráva,“ zhrnula do jednej vety dôvod, prečo sa s nami stretla. Telefonicky nás navigovala k sebe domov a neisto sa utvrdzovala, či bude rozhovor robiť so ženou, keďže sa sama cíti ako žena.

Žije v malom byte s balkónom a výhľadom na košické sídlisko. Byt nemá ešte úplne zariadený, pretože sa doň presťahovala nedávno. Počas našej návštevy bol u nej brat vo veku tínedžera. O debatu sa nezaujímal, hral sa na telefóne. „Viete, nechcela som byť doma sama,“ vysvetlí. Na stôl položí hrnčeky s kávou, spýta sa, či môže fajčiť.

Súhlasí s nahrávaním. „Budem radšej, keď dostanem otázky, ako keby som mala hovoriť ja,“ začne neisto. „Ako ste sa zoznámili s Borisom Kollárom?“ zaznie prvá otázka.

Predseda Nikolu oslovil podľa jej slov na Facebooku. Poslal jej ikonu pozdravu. Nato ho brunetka upozornila, že je „trans“, či mu to nevadí. „Prečo by mi to malo vadiť. Si pekná baba,“ odpisoval Kollár. Po niekoľkých správach ho Nikola poprosila, aby poslal dôkaz, že je to skutočne on. Neváhal. „Toto je video, aby si videla,“ prihovára sa jej oblečený v bledomodrom tričku. Potom sa Kollár zaujíma o Nikoline prsia, pýta si jej intímne fotografie, dožaduje sa telefónneho čísla, zaujíma sa, či býva sama.

Na Facebooku si vymenili telefónne čísla s tým, že sa môžu kontaktovať cez aplikáciu Whats­App. Transrodová Nikola listuje v telefóne, ukazuje nám ich správy, pasáže, kde mu posiela nahotinky, on ich chváli a podchvíľou ich aj skrýva. Hanbí sa: „Toto nemusíte vidieť.“

Nebráni sa

Po tom, ako sme na tlačové oddelenie NR SR zaslali otázky pre Borisa Kollára o jeho dôvernom vzťahu s ďalšou transrodovou osobou, ktorej vraj dával aj finančnú odmenu, sa spustil humbug. Na naše otázky predseda parlamentu neodpovedal. Intímny pomer s transrodovou východniarkou nevyvrátil, rozhodol sa mlčať. Namiesto toho si na druhý deň dohodol neoficiálne stretnutie s Jaroslavom Haščákom a podľa vlastných slov sa zaujímal, či idú útoky na jeho osobu od majiteľa vydavateľstva. Pod útokmi zrejme myslel zverejnenie sexuálnych správ.

Silné reči

Nech už znie spoveď mladej Rómky hocijako bizarne, predseda parlamentu jej tvrdenia doteraz nevyvrátil. Iba na pondelkovej tlačovej konferencii nevhodne vyhlásil: „Nech pokojne na mňa nasadia aj volavku, keď to bude pekná baba, tak sa s ňou aj vyspím.“ Okrem iného sa za pultom posťažoval, že je neustále diskreditovaný médiami.

Voličom na tlačovej konferencii pripomenul, že ide stavať sľúbené nájomné byty a bude naďalej zatvárať „veľké ryby“. Treba uviesť na pravú mieru, že ani jeden podnikateľ, úradník či sudca nie je stíhaný vďaka práci Borisa Kollára. Hnutie Sme rodina sa označuje za vyznávača tradičnej rodiny a pravidelne hlása v uliciach potrebu presadzovať konzervatívne hodnoty. Zdá sa však, že v súkromí šéf národnej rady komunikuje inak a vyhľadáva aj úplne odlišne zamerané vzťahy.

FOTO trans modeliek, s ktorými bol Kollár v kontakte nájdete v GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: