Experimentuje? Poslankyňa OĽANO Romana Tabák (30) prišla do parlamentu s novou farbou vlasov. Svojím fanúšikom na sociálnych sieťach ukázala aj zákulisie Národnej rady, kam sa dostanú len poslanci.

Extravagantná zmena

Tabák zmenila imidž! V parlamente sa objavila s novým účesom, respektíve farbou vlasov. Stavila pritom na extravagantnú ružovú!

Už vlani v októbri si dala Tabák túto farbu na vlasy, aby tak upozornila na mesiac boja za zdravé prsia, vtedy mala nafarbené len pramene, teraz už celú hlavu. Náznaky ružovej vo vlasoch pritom mala už na predošlých foto so synom, ktoré zverejnila tento týždeň.

FOTO Tabák s ružovými vlasmi v GALÉRII

Len pre poslancov

Poslankyňa neukázala len zmenu imidžu, ale aj útržky z poslaneckého života. Napríklad, ako po obede šla naspäť do parlamentu, no musela po schodoch vytrepať kočík so synom Isaacom na Židovskej ulici. Kým ona mala stretnutie, malý syn „šéfoval“ v kancelárii.

Tabák tiež cez fotku informovala, že hlasovala za petíciu Za lepšiu ochranu prírody, ktorú však poslanci odmietli. Dnes zahlasovala za vyhlásenie poslancov k 80. výročiu začatia deportácií Židov zo Slovenska. Parlament udalosti odsúdil a ospravedlnil sa židovským obyvateľom za činy vtedajšej štátnej moci. „Každý z nás je rovnako cenný. Nie menej, nie viac. Rovnako,“ povedala Tabák.

V príbehoch na sociálnych sieťach zaviedla Tabák fanúšikov aj do úplného poslaneckého zákulisia. Do miestnosti, kam sa dostanú len poslanci – do ich šatne!

FOTO, čo schovávajú poslanci vo svojich šatniach v GALÉRII

Diváci si tak mohli prezrieť, kto má čo vo svojej skrini. Tabák sa ešte pred zrkadlom upravila a prstom ukázala, ktorá skrinka je tá jej.