Tip na článok

Premiérove žvásty v televíznych a rozhlasových diskusiách: Fico, netrep!

Naša krajina je v slobode tlače dvanásta najslobodnejšia. Predseda vlády Fico to niekoľkokrát zdôraznil v televíznych a rozhlasových reláciách tento víkend. A naše predsedníctvo v Rade Európskej únie je vraj jedno z najúspešnejších.

Tak sa teraz narovinu pýtam: Pán premiér, podľa vás je fakt, že v demokratickej krajine je tlač slobodná, nutný neustále pripomínať? Nie je to úplne normálne, že v demokracii sú novinári slobodní? Alebo vám prekáža, že novinári (pre vás špinavé protislovenské prostitútky) môžu písať slobodne? Smutné.

A k tomu nášmu predsedníctvu. Môžete mi prosím, pán premiér, povedať, v čom je to naše predsedníctvo také úspešné? Mám na mysli konkrétne fakty. Ako predsedajúca krajina Rady Európskej únie snáď bola naša psia povinnosť zvládnuť všetky veci s tým súvisiace. Tak ako to zvládli všetky predsedajúce krajiny predtým. Tak v čom sme boli takí mimoriadne úspešní? A iní oproti ostatným?

Tak vás poprosím, netrepte tu (ako podľa vás jedna mladá slečna z ministerstva zahraničných vecí) o veciach, ktoré by mali byť samozrejmosťou. Urážate tým všetkých normálne zmýšľajúcich občanov Slovenska.

VIDEO Plus 7 Dní