Tip na článok
Z aktivistu je primátor, z dievčaťa z domova víťazka talentovej šou a z bývalej missky manželka Petra Sagana. Aj toto priniesol rok 2015.

Primátori, Gyöngyi a Saganova Katka: Najčítanejšie články roku 2015

Aj v roku 2015 týždenník PLUS 7 DNÍ i portál plus7dni.sk priniesli množstvo tém, ktoré vás zaujali. Ktoré najviac?

Galéria k článku (12 fotografií )

Majetky politikov aj expolitikov či pikantérie zo šoubiznisu. To boli hlavné témy, ktorým ste v roku 2015 venovali najväčšiu pozornosť. Prinášame vám desiatku "najklikanejších" článkov. Pripomeňte si ich s nami.

1. Príbeh Gyöngyi Bodišovej

Účasť rómskej dievčiny v súťaži Česko Slovensko má talent jej priniesla nielen rozprávkovú výhru, ale aj mediálnu a čitateľskú pozornosť. Svedčí o tom fakt, že medzi desiatku TOP článkov na plus7dni.sk ste svojimi klikmi posunuli text z roku 2012. Bodišová sa totiž zaskvela ešte v roku 2008 v šou Slovensko má talent.

Čítajte viac:

Ako skončila talentovaná Gyöngyi, ktorá rozplakala Haberu?

2. Mizéria bývalého prezidenta

Bývalá hlava štátu Michal Kováč napriek prezidentskej rente a dôchodku zrejme nemá na drahé lieky a opatrovateľskú službu. Informovali sme o tom ešte v roku 2014, no na článok ste si klikali aj v roku 2015.

Čítajte viac:

Exprezident Kováč nemá na lieky. Prezradil nám svoj mesačný príjem

3. Saganova Katka

Sobáš našej cyklistickej hviezdy sa stal jednou z najsledovanejších udalostí roka. Keď sme vo februári 2014 uverejnili článok o bývalej misske, nikto netušil, že sa čoskoro stane jeho manželkou. Možno ani ona nie...

Čítajte viac:

Kto je Saganova Katka? Cyklistu zbalila misska, ktorá kedysi súťažila so Senášiovou

4. Rezešová s Mácom

V auguste vás zaujal článok o niekoľkokrát rozvedenej Linde Rezešovej, ktorá si v Chorvátsku užívala slnko s novým mužom. Nuž a bol to kontroverzný podnikateľ Juraj Mác, o ktorom PLUS 7 DNÍ priniesol sériu článkov.

Čítajte viac:

Má Linda Rezešová nového chlapa. Neuveríte, s kým ju videli!

5. Rozhovor s primátorom Trnavy

Čo si myslí o vplyvných podnikateľoch Poórovi a Trnkovi a ako funguje chobotnica prisatá na mesto? Ani týmto témam sa nevyhýbal v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ trnavský primátor Peter Bročka. A právom zaujal aj vás.

Čítajte viac:

Trnavský primátor Bročka: O Poórovi, štadióne a špinavostiach v meste

6. Nesrovnalovo "poršátko"

A zaujal aj ďalší primátor, hoci ten bratislavský na to príliš pyšný nebude. PLUS 7 DNÍ v júli zistil, že za verejné peniaze parkuje so svojím luxusným športovým vozidlom v mestskej garáži. Mal ho i pekne prikryté. Asi preto, aby nebilo do očí bežným obyvateľom...

Čítajte viac:

Ľudový primátor Nesrovnal: Svoje Porsche parkuje na náklady mesta

7. Výchova starej školy

Večná téma, ktorá zaujíma mladšiu i staršiu generáciu. Vo februári sme upozornili na to, že príliš benevolentná výchova detí prináša viac škody ako úžitku. O tom, že sme trafili klinec po hlavičke, svedčí aj rekordný počet zdieľaní zdieľaní článku o "malých tyranoch".

Čítajte viac:

Nerobte z detí malých tyranov! Do módy sa vracia výchova starej školy

8. Majetky Kaliňáka a Počiatka

Najsociálnejšia strana plná sociálnych politikov, ktorá si imidž buduje aj na rečiach o tom, ako zatočí s chudobou, nemá vo svojich radoch žiadnych chudákov. Dôkazom sú najbohatší ministri Ján Počiatek s Robertom Kaliňákom. Majetky, ktorými disponujú, by z nie práve najnižšieho ministerského platu aj tak nenadobudli.

Čítajte viac:

Rozprávkové majetky Kaliňáka a Počiatka: Kde na toto zobrali?

9. Smrť dubajského princa

Aj tragédie vždy budú priťahovať pozornosť. O to viac tragédie mocných. V septembri sme informovali o náhlej smrti dubajského princa, ktorému sa zrejme stal osudným búrlivý životný štýl.

Čítajte viac:

Dubajský princ Rašíd: Skosil miliardára infarkt či drogy?

10. Polákova vnučka

Desiatku TOP článkov uzatvára ten o vnučke športovej komentátorskej legendy. Karol Polák vzbudil rozruch svadbou tesne po smrti manželky, mimomanželským pomerom i turbulentnými vzťahmi v rodine. Čo-to a slávnom dedovi prezradila Polákova vnučka Pamela.

Čítajte viac:

Vnučka Karola Poláka: Dedo by sa už mohol prestať strápňovať!

VIDEO Plus 7 Dní