Boli sme zvyknutí, že za všetko môže Sulík, no teraz sa karta obrátila. Za zlomené tínedžerské srdiečko môže Matovič!

Uvedomila sa počas lockdownu

Vo facebookovej komunite Priznania tínedžerov, kde si mladí vylievajú srdcia sa objavil status mladíka, ktorý z rozchodu so svojou niekdajšou milou viní premiéra Igora Matoviča. Ako to?

„Za rozpad môjho trojročného vzťahu môže Matovič! Moja frajerka sa so mnou rozišla lebo si počas lockdownu uvedomila, že jej jej bezo mňa lepšie,“ vylial si srdiečko mladý junák.

To asi ani netušil, že jeho priznanie prezdieľa na svojom profile samotný premiér aj spolu s ospravedlnením: „Sorry, Kaaamo,“ pousmial sa Matovič. Ten je známy tým, že na svojom Facebooku zverejňuje nielen veci verejné, ale aj familiárne posty, ako je tento. Časť fanúšikov Matoviča sa len pousmiala nad tým, že premiér môže vskutku za všetko. „Môžete aj zato, že u nás nasnežilo,“ komentovala Majka.

„Lovestory so Sulíkom snáď bude mať šťastnejší koniec,“ rypol si Ondrej v diskusii pod príspevkom. Podľa druhej polky Matovičových sledovateľov, bolo zazdieľať tento príspevok pod úroveň. „To snáď nie je pravda, jediné vysvetlenie k tomuto statusu – administrátorom vášho profilu je vaša dcéra,“ myslí si Viera.

Potom, čo premiér zazdieľal príspevok stránky Priznanie tínedžerov, majú mladí ľudia o dôvod viac ich do komunity písať. „Pán premiér, v mene srdcomzlomeného Miloša, ktorý nám svoje priznanie zaslal, vám ďakujeme za vaše verejné ospravedlnenie a veríme, že lockdown výrazne nenaruší krivku pôrodnosti na Slovensku,“ poďakoval sa premiérovi admin komunity a čoskoro pribudol ďalší príspevok.

FOTO statusov Matoviča a stránky Priznania tínedžerov v GALÉRII

Ozval sa ďalší

Ako sa na stránke Priznania tínedžerov ukázalo, Matovič rozbil i ďalší vzťah, respektívne potenciálnu lásku. „Musím povedať že aj mne Igor Matovič pokazil možný budúci vzťah ,tým že som si našiel v posilke babu s ktorou sme si sadli, lenže zatvoril posilky a nestihol som si od nej vypýtať ani číslo ani nič takze diky Igor.“ Možno sa aspoň mladík poučí, že nemá na čo čakať.